Test – Milline peaingel on hetkel sinu teejuht?

45
21615
Tagasi
Järgmine

Valisid inglitiivad nr. 3

Foto: Shadoweddancer on Deviant Art

Kui valisid endale välja järjekorras olnud kolmandad inglitiivad, siis on sind sinu hetke teekonnal saatma ja juhendama tulnud peaingel Gaabriel. Peaingel Gaabriel on hinge kaitsja ja hoidja ja aitab inimestel suhelda, leida uusi alguseid ning annab neile selleks ka jõudu. Ta on ingel, kes töötab peamiselt laste, sünnitusega seotud inimestega. Ka nendega, kelle tööks on loominguline kirjutamine või inimestega pidev suhtlemine või kelle tööks on teisi inimesi nõustada.

Kui sinu vaimsed nägemused on mingil põhjusel blokeeritud ning soovid oma inglitelt juhiseid saada, siis siinkohal tuleb sulle appi just peaingel Gaabriel, kui sa teda palud. Ta aitab sul avada oma kolmas silm, et saaksid selgelt näha jumalikku armastust.

Näidispalve peaingel Gaabrielile:

Kallis peaingel Gaabriel, ma kutsun sind enda juurde, et aitaksid minul tõsta oma vibratsioone, et leiaksin oma eluteel armastuse, jumaliku tõe ning tarkuse. Aita mul seda kõike mõista, tunnetada ning läbi elada!

(Soovi korral muuda palve sõnastust nii nagu sina tunned, et see sinu jaoks õige on). Kindlasti ära unusta pärast peaingel Gaabrieli tema poolt osutatud abi eest ka tänada!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelInglisõnumid mädakuu kesknädalaks
Järgmine artikkelSinu tähemärgi nõrgad ja tugevad küljed
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

45 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi