Viiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 3. ülesanne

1
3300

2Kolmas ülesanne

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

  1. Istu sirgelt ja mugavalt, aga võimalikult vaikses keskkonnas.
  2. Pane kell (taimer) helisema viie minuti peale.
  3. Hinga sügavalt sisse ja välja seni, kuni oled hästi lõdvestunud (jõuad hästi rahulikku staadiumisse) ja kuuled oma südamelööke.
  4. Nüüd keskendu viie minuti jooksul neile südamelöökidele või helidele.
  5. Rohkem ei midagi.

Keskendumise võti on segavatele faktoritele mitte järgi andmine. Kujutle endale vaimusilmas neid segavaid faktoreid ette kui õhupalle, mis hõljuvad sinust mööda ning sinust järjest kaugemale. Mida rohkem sa harjutad, seda paremaks saad ning sellega koos suureneb ka sinu kuulamisvõime.

4. ülesanne

Kui leiad, et see kursus on sulle kasulik ning soovid Hingepeegli tegevust toetada ja anda sellesse ka oma panus, siis sinu vaba annetus, vastavalt sinu võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused.

lhv seb swed nordea
Järgmine

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi