Viiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 4. ülesanne

0
2146

2Neljas ülesanne

Foto: THe Daily Neuron

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

  1. Loo oma nägemus. Oma kujutelmas maali enesele selge pilt sellest, mida sa tahad oma elus 90 päeva pärast näha. Ole selle ette kujutlemisega VÄGA täpne ning konkreetne! Nüüd sukeldu sellesse nägemusse nagu see oleks just praegu olemas – ammuta neid emotsioone ja tundeid.
  2. Kirjuta üles kõik oma ideed.
  3. Küsi abi.  Kui sa lood oma tuleviku visiooni ning hakkad neid ellu viima, siis ära karda vajadusel sõpradelt-tuttavatelt jt, kes võivad sind sellel teekonnal aidata, abi küsida. Sest mõnikord ei pruugi sina ise seda nn õiget teeotsa näha, aga teised näevad ja nad oskavad sind sellele juhatada. Juhendamise/abi küsimine ei ole häbiasi!

Viimane, 5. ülesanne

Kui leiad, et see kursus on sulle kasulik ning soovid Hingepeegli tegevust toetada ja anda sellesse ka oma panus, siis sinu vaba annetus, vastavalt sinu võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused.

lhv seb swed nordea
Loe seda edasi

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi