Oska lugeda Universumi poolt saadetud märke!

Oled sa kunagi mõelnud, et miks osad inimesed näivad saavat alati Universumilt Jumalikke sõnumeid ja sulle tundub, et sa ei saa endale saadetud sõnumitest kunagi sotti? Või tunned, et sind nagu ei juhendataks üldse ja sul puuduvad kaitseinglid?

4
52791

1Universumi sõnumid on sulle arusaamatud?

Foto: Dog Reflections

Ära selle pärast nüüd küll muretse, võin sulle kinnitada, et sa ei ole kunagi üksi! Probleem on selles, kuidas sa sulle saadetud märke näed ning neid endale dešifreerid. Enamik inimesi ootavad, et Universumi poolt saadetud sõnumid on alati suured, selged ning ühtepidi mõistetavad, aga tegelikult juhtub seda väga harva. Tihtilugu on saadetud sõnumid pisikesed, tähtsusetud ning täiesti seosetud. Samas on sul võimalus teha koostööd Universumiga, et teha endale selgeks, et sulle saadetud sõnumid oleksid just sulle arusaadavad ning ühtepidi mõistetavad.

Kui sa vajad juhendamist ja sa tahad midagi kindlat teada, siis Universumi poolt saadetud märk selle kinnituseks on väga suur asi. Samas, mis kasu on sõnumist, kui sa sellest absoluutselt aru ei saa? Kas sa teadsid, et sa võid Universumilt ise paluda just sulle õiget märki? Just nimelt, sa võid seda teha ja nii kindlustad selle, et sulle saadetud sõnum on sulle igati arusaadav ning ainult ühtepidi mõistetav, või siis täpselt nii mõistetav, kuidas sa selle sõnumi oled enda jaoks määratlenud.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”

Tagasi
Eelmine artikkel“Valimiste” ootuses – Isehakanud “eliidi” ehk poliitikute psühhopatoloogia
Järgmine artikkelKas inimeste maitsepungad on “mõrvatud”?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

4 KOMMENTAARI

    • Marite – jah, kui tellisite positiivseks märgiks musta sule, siis sulg peab olema must. Muud värvi suled arvesse ei lähe. Mida täpsemalt on enda jaoks paika pandud märk, seda tõenäosem on ka vastus. Kui oleksite pannud märgiks lihtsalt sule, siis tõenäosus, et päeva jooksul mõnda sulge näete, on 99%, aga näha musta sulge, on tõenäosus kordades väiksem, kuigi mitte nii väike, kui arvata võiks. Parim variant endale märk tellida, siis peaks see olema võimalikult selline, mida igapäevaselt reeglina ei näe…

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi