Kevadise pööripäeva tähtsusest

3
2246
Tagasi
Järgmine

Tervitagem kevadet!

Foto: Josephine Wall

Täna, kell 18:15, saabub meie aja järgi kevad. Tänase päeva värvuseks on kastanpruun ning ruumide lõhnastamiseks nii viirukite kui lõhnaküünalde ja -lampidega, sobib ideaalselt kaneel. Võtkem siis kevadist pööripäeva vastu täies hiilguses ja aus.

Täna, kevadisel pööripäeval ehk ekvinoktsiumil on tervel planeedil päev ja öö täpselt ühe pikkused. Seda juhtub kahel korral aastas, esimene kord on see kevadisel ja teine kord sügisesel pööripäeval. Meil, põhjapoolkeral, algab astronoomiline kevad ja lõunapoolkeral astronoomiline sügis. Sel ajal on meiega iga kell olemas ka energeetiline tasakaal, oodates et me hakkaksime seda enda kasuks tööle panema.

Mine loodusesse

Foto: Josephine

Tänasel päeval võta ette pikk jalutuskäik looduses ning pane tähele ja vii endale koju mõned tähenduslikud kevade märgid, kogumaks enda koju ning endasse kevade ning päikese projektiivset energiat. Sellega tervitad keltide noort kevade- ja viljakusjumalannat Ostarat, kes toob oma saabumisega Maale uut valgust, soojust ning hingamist. Võibolla märkad looduses tärkama hakanud muru, puudel suurenevaid pungi, mõnda erksavärvilist kivi jne. Just kevadisel pööripäeval on hea tuua endaga loodusest koju mõned kevadised esemed, et need tooksid algaval uuel hingamisel sinule, perele ja kodule õnne. Kui leiad midagi, mida soovid endaga koju kaasa tuua, siis ole mõistlik ja võta paar eset ja ära üle pinguta. Pane kodus need kevadet ja päikest tervitavad esemed aukohale ning keskendu neile iga päev kuni suvise pööripäevani, et saaksid panna päikese kasvava energia enda kasuks tööle. Pööripäevale järgneval päeval võta ette kodu koristamine ja kevadine suurpuhastus, selline teguviis toob sinu perre uut jõudu, väge, harmooniat ja hingamist.

Kevadine pööripäev on viljakuse ja seemnete külviaeg. Talv on ametlikult ära saadetud ja kõik, sealhulgas taimed ja loomad, saavad nüüd nina vabalt välja pista ning hakata nautima päikest.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKevade alguse nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelKevadkoristus loits
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi