Valmistu suurteks muutusteks ning märgiliseks pööripäevaks

14
13466

1Tasakaalu leidmine

Foto: Tyrion MacCrann

Juba 22. septembril leiab aset selle aasta kõige märgilisem pööripäev, mis tähistab astroloogilise aasta keskpunkti. Septembri pööripäevaga liigub Päike edasi Kaalude tähemärki. Kaalud omakorda sümboliseerivad tasakaalu ning harmoonia leidmist ning teistega koostöö tegemist. Kaalud on õhu märk ning see aitab meil näha nii maailma, iseennast ja teisi rohkem kaastundlikumast vaatenurgast.

Kui pööripäeval liigub Päike Kaalude tähemärki, siis tuletatakse meile meelde sella aasta õppetunde ja eemärke, mida endale kevadise pööripäevaga püstitasime ning millega alustasime. Kui kevadise pööripäevaga algas astroloogiline aasta, siis sügisene pööripäev on astroloogilise aasta keskpunktiks, kus alustatakse kevadel külvatud saagi koristamisega.

Pole vahet, milliseid eesmärke, kavatsusi me kevadisel pööripäeval külvasime. Nüüdseks on need vahepeal täielikult õide puhkenud ning viljunud, aga seda ainult juhul, kui vaheapealsel perioodil on nende eest usinalt hoolt kantud ning neid kastetud.

Sügisesel pööripäeval on öö ja päev täpselt ühepikkused. Nüüd on aeg tulla tagasi oma nullpunkti ehk oma maanduspunkti. Igal pööripäeval palutakse meil endid tasakaalustada ja leida üles oma tasakaal kõiges selles, mida elu meile vahepeal jaganud on. Peame aktsepteerima nii head kui halba ja peame kõiges selles keskenduma mõlemale eluaspektile, sest need mõlemad kuuluvad siia.

Pea meeles, et elus on olemas kindel duaalsus, mida oleme kõik nõustunud siia sündides ka kogema. Me peame kogema pimedust, et mõista valgust ja täpselt samamoodi peame kogema valgust selleks, et mõista täielikult pimedust. Ainult läbi teadmiste ja kogemuste saame hakata täielikult nägema, et valguses on pimedus ja pimeduses on valgus – üks eksisteerib ainult tänu teisele.

Naiseliku ja meheliku energia tasakaal

Foto: Tantra with Astiko

Just selle, 2017. aasta, sügisene pööripäev rõhutab vajadust tasakaalustada oma naiselikku ning mehelikku energiat. Tegelikult palub hetkeline astroloogiline ilmastik meil tõepoolest pöörata rohkem tähelepanu oma naiselikku energiasse ning tuua seda rohkem ka maailma ning oma ellu.

Meis kõigis on peidus nii mehelik kui naiselik jõud, aga just seekordne pööripäev kutsub meid ilmutama oma pehmemat poolt ning näitama rohkem välja kaastundlikkust, empaatiat ja mõistmist nii oma elus kui ka Emakese Maa suhtes.

See energia palub meil usaldada oma sisemist väikest ja vaikset häält, et mõtiskleda ning endasse süüvida, selmet täiskäiguga edasi minna. Me kõik vajame toibumiseks aja maha võtmist ning peame edasi liikuma rahulikuma tempoga, tõmbama hinge ja aitama nii iseendid kui ka Emakest Maad.

Postituse teise poole leiad järgmiselt leheküljelt. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelMilline on sinu tähemärgile vastav looduslik fenomen?
Järgmine artikkelTest – Avasta oma hinge saladus
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

14 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi