Valmistu suurteks muutusteks ning märgiliseks pööripäevaks

14
13386

2Uus vaatenurk

Foto: Tumblr

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui kevadine pööripäev võis kõiki hirmutada sellega, et oma elus tuli alustada uue peatükiga, siis nüüdseks ollakse selle peatükiga jõudnud keskpunkti ja me hakkame selles uues elus ning rütmis elama. Nüüd hakkame alles nägema, kuidas see peatükk hakkab kuju võtma ning mis edasi saab.

Millegi uuega algust tegemine võib esmapilgul olla üsna kurnav ja keeruline ja seetõttu tulebki ära kasutada sügisese pööripäeva energia puhkamiseks ning mõtete kogumiseks. Peame oma elus leidma tasakaalu ning harmoonia, sest meie elu on võtnud uue suuna.

Nüüd, mil liigume 2017. aasta viimastes kuudes, siis tuleb meil kõik vajalikud õppetunnid kokku pakkida ning nendega kiiresti tegelema hakata ning vaadata näkku kõigile neile tõekspidamistele ja hirmudele, mis meie elus on nüüdseks reaalsuseks saanud.

Planeetide liikumised

Foto: Solar Story

Seda kõike rõhutavad veel kaks põhilist planetaarset nihet, mis leiab aset alatest pööripäevast aasta lõpuni. Kaks peamist planeeti, Saturn ja Jupiter, liiguvad uutesse sodiaagimärkidesse ning need põhjustavad omakorda energiate liikumist.

Saturn liigub Amburist välja ning siseneb 21. detsembril Kaljukitse märki ning jääb sinna pidama järgmiseks 2,5 aastaks. Saturn tunneb end Kaljukitses palju kodusemalt kui Amburis ja kui toimub märkide vahetus, tunneme ka ise korralikku muutust, kuidas asjad liikuma hakkavad.

Pole vahet, milliseid õppetunde või teemasid oled sa koos Saturniga alates 2014. aasta detsembrist läbinud, hakkavad need nüüd lõpuks läbi saama. Pidulik lõpetamine on ukse ees ja kui Saturn viimaks Kaljukitse märki jõuab, saab ka sinu eelnev raske töö heldelt tasutud. Pööripäeva energia paneb omakorda Saturni rattad liikuma ning juhatab meid kõiki koduteele nende aastatepikkuste õppetundidega, millega oleme senini pidanud rinda pistma.

Samuti liigub Jupiter, külluse ja arengu planeet, juba 11. oktoobril Kaaludest välja Skorpioni tähemärki, kuhu jääb pidama järgmiseks 12 või enamaks kuuks.

Skorpionit peetakse küll surmamärgiks ning kui Jupiter siseneb Skorpionisse, siis on tegemist “surmaväravatega”. See aga ei tähenda alati surma, küll aga mingi etapi lõppu ning sellest väravast läbi saamiseks raputatakse meid eelnevalt korralikult läbi, et saaksime alustada puhtalt lehelt uute energiatega. Kui Jupiter liigub uude märki, tunneme samuti nihet ning võibolla muutub veidi ka mõnede asjade fookuspunkt.

Jupiteri liikumine Skorpioni märki aitab meil samuti saada ühendust oma sisemise minaga ning õppida end rohkem tundma ning aru saama oma tunnetest.  Kui meisse on pidama jäänud mõned lõpetamata emotsioonid, siis aitab Jupiter Skorpionis järgneva 12 kuu jooksul neist emotsioonidest vabaneda.

Stabiilsus

Foto: Spiritual Opening

Nagu näha, siis on tegemist väga märgilise pööripäevaga, mille käigus toimuvad nii mitmedki muutused ja nihked. Kuid äärmiselt oluline on meeles pidada seda, et tegelikult on see kõik väga lihtne.

Kui me jõuame pööripäeva punkti, siis energia hakkab stabiliseeruma ning asjad ei tundu enam nii dramaatilised ega rõhutatud nagu nad olid kevadise pööripäeva paiku. Selle pöördelise momendiga kaasneb ka rahustav energia ja see on midagi, mida tasub oodata.

Põhjapoolkeral elavad inimesed pöörduvad nüüd sissepoole. Hakatakse nägema seda, kuidas Emake Maa laseb oma surnud lehtedel langeda ja vabastab sellega nii seismajäänud energiad.

Lõunapoolkeral elavad inimesed pöörduvad aga väljapoole. Õied hakkavad puhkema ning loomingulisus tõstab oma värvikirevuses pead.

Sügisene pööripäev on astroloogilise aasta kõige tähtsam pöördepunkt, aga hea uudis on see, et veel on aega mõelda, kuidas tahame oma kevadel alustatud peatüki lõpetada. Mei ei  saa küll muuta minevikku, aga saame iga kord, kui tekib selleks väiksemgi võimalus, midagi muuta. Muuta iga hetk tähelepanuväärseks. Elada oma elu täiel rinnal ja teha iga hetk oma elus seikluseks ning üsna pea paistab, võib sellest tulla elu parim peatükk.

Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

14 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi