Sinine Puu Hobune toob sulle alanud aastal…

8
24827

Kogu maailm hüüdis “Gong Xi Fa Cai” või “Head Uut Aastat”, mil Hiina astroloogia järgi kappas meile eile öösel alanud Puu Hobuse aasta.

Foto: Rait Elfwood
Foto: Rait Elfwood

Hiina astroloogia järgi algab uus looma-aasta teise noorkuuga pärast talvist pööripäeva, kus Päike ja Kuu on Veevalajas. Seetõttu ei alga Hiina astroloogias uus aasta traditsiooniliselt 1. jaanuaril nagu meil, vaid on liikuv jaanuari keskpaigast veebruari keskpaigani. Sellel aastal algas Hobuse aasta, kui täpsem olla, siis Sinise Puu Hobuse aasta 31. jaanuaril ja Hobuse valitsusaeg kestab kuni 18. veebruarini 2015.

Teine noorkuu loodi aga Tule Tiigri märgis, andes sellega Puu Hobusele väga tugevat tahte- ja eluenergiat, ja selgelt märku aeglaselt lahkuvale 2013 aasta Vee Maole.

Puu Hobune toob kaasa  kiireid võite, ootamatuid seiklusi ja üllatavat romantikat. See on suurepärane aasta reisihimulistele ja armastuse otsijatele. Kuid sel aastal on energiad hästi kiired, mis panevad pea lausa ringi käima ja tihti võib head võimalust pakkuv olukord enne läbi saada kui selle olemust mõistma hakkame. Seega on oluline olla Hobuse aastal otsustav, sest venitamine toob kaasa kaotuse. Kui ei olda täielikult kindlad oma otsuse õigsuses ja mis veelgi olulisem, turvalisuses, siis parem on sellest juba eos loobuda. Sündmused liiguvad sel aastal kiiresti ja kerge on minna galopeerima vales suunas.

Feng Shui ekspert Richard Lin ütles Emirates 24/7, et Puu Hobuse aasta tuleb huvitav, kus Hobuse enda loomulik element on tuli, seega tuli põletab puud. Kui põlev puit võib meile anda sooja seal kus vaja, ei tohi unustada ka seda, et tuli võib meid väga valusalt põletada!

Järgnev aasta tuleb eriti edukas neile tähemärkidele, kes ei ole sündinud Hobuse märgi all. Enamik tähemärke naudib sellel aastal rikkalikult õnne ja heaolu, väljaarvatud Hobune ja Draakon. Neile tuleb alanud aasta natukene raskem nii finantsiliselt kui karjääriliselt.

Vastavalt Lini ütlustele, näeme sellel aastal poliitilises vallas palju naiste mõjuvõimu, kes raputavad maailmamajandust ning on valmis galopeerima päikeseloojangusse pärast võidukat päeva.

Mida toob alanud Puu Hobune 12 sodiaagimärgile

Rott

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Alanud aastal meeldib Rotile amokki joosta, ega lase end teel olevatest takistustest absoluutselt häirida. Selline saatust trotsiv käitumine võib Rotile aga kalliks maksma minna ning võib seetõttu lõksu kukkuda, kui ta ei aeglusta jooksu enne hüpet, et vaadata kuhu maandub.

Teoorias ei saa Hobune ja Rott omavahel läbi. Kus Hobune on oma natuurilt tule märk, aga Rott veemärk ning need kaks koos võivad tekitada väga ebamugava olukorra, sest kipuvad tihti omavahel tüli norima ja lahendid ei pruugi lihtsalt tulla.

Karjäär – Ole valmis võitluseks, sest Hobune ei kavatse oma valitsusajal seda Rotile lihtsaks teha. Kui tunned, et vajad lisaraha saamise eesmärgil edutamist, siis kui Rott ei ole tähelepanelik, võib lahinguväljal  minna inetuks. Seega Rott peab alanud aastal kasutama oma mõistust ja energiat, et Hobusega hakkama saada. Rott peab sellel aastal oma sisemist raevu väga talitsema ja vajadusel lugema kümneni või jalutama paar kilomeetrit, et pea selgeks saada. Rotti ootavad ees vaimselt ja füüsiliselt töörohke aasta, mis ei välista komandeeringuid. Et Rotil oleks lihtsam aasta, siis peab ta oma järgmist käiku alati salaja ette planeerima nagu malemängus. Oota oma aega ning ära kiirusta, vastasel korral võib see rutakus Rotile näkku plahvatada.

Tervis – Rott peab  meeles pidama seda, et enne oma järgmise käigu planeerimist peab ta hoo maha võtma, et enda eest hoolitseda. Vastasel korral võib tervis kiiresti käest minna. See ei tähenda seda, et Rott peaks rassima jõusaalis. Ole kannatlik ning lihtsatest harjutustest koos õige toidusedeliga Rottile täiesti piisab.

Armastus – Hobuse aasta ei ole Rotile romantika osas eriti roosiline. Kui Rott on vallane, siis peab ta natukene kauem otsima, et leida omale seda Õiget. Võib juhtuda, et Rott ei leia armastust oma kodukandist, seega võib juhtuda, et armastuse leidmiseks peab Rott isegi reisima või kasutama interneti kohtingu saite. Rott peab armastuse leidmiseks olema Hobuse aastal eriti leidlik.

Need Rotid, kes on suhtes, on oluline oma suhte säilitamine ja selle hoidmiseks tuleb rohkem pingutada. Võta puhkust, et taaselustada romantikat, ennetamaks üksteise seltsis lihtsalt eksisteerimist.

Sõnn / Härg

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Kuigi nii Hobune kui Härg on mõlemad põllumajadnusloomad, kipub Hobune ikkagi galopeerima finiši suunas, hoolimata sellest, et Härg võtab asja stoilise rahuga ning võidab võiduajamise. Sest Härg on võtnud eesmärgiks järgida “Tasa sõuad, kaugele jõuad” filosoofiat ning see on ka ainus filosoofia, mida Härg Hobuse aastal järgima peab, kui ei taha jõuda kellegi toidulauale.

Alanud aastal võib Härg võtta kalkuleeritud riske ning kasutama neid võimalusi, kui on kõik miinused elimineerinud.

Karjäär – Härja karjäär on Hobuse aastal stabiilne ning rahulik, aga mitte rahuldustpakkuv. Kui tahad paremat, siis liiguta ennast ning võta ette midagi selles suunas, et ellu viia oma karjäärimuutus, millest oled  juba mõnda aega rääkinud või mõelnud. Pole vaja, et Härg kiirustaks või teeks ennatlikke otsuseid, aga karjäärimuutuse osas ei ole paha saata CV-sid sulle sobivatesse ettevõtetesse. See on ennetav samm oma unistuste suunas saavutamaks  soovitud edu, aga ära sulge enne selja taga eelmist ust, kui uus ei ole paokil.

Pea meeles seda, et Härg on füüsiliselt Hobusest tugevam ning vajadusel suudab ta Hobusele tuule alla teha. Mine ja tegutse nüüd!

Tervis – Härja aastal sündinud on reeglina vastupidavad nagu loomgi, kes teda esindab. Mis aga ei tähenda seda, et võid kõik tervisliku hüljata ning nautida elu pahupoole mõnusid. Mõte on selles, et nii nagu oma karjääriski, peab Härg planeerima ka oma tervislikke eluviise. Kasuta märkmikku, kuhu paned kirja oma treeningpäevad, töökohtumised, intervjuud ja ka nimekirja tegemist ootavatest asjadest.

Armastus – Hobuse aastal on Härjal oodata ainult draamat. Kuigi ette võib tulla erinevaid probleeme ei lõpe ükski neist Shakespeare´i tragöödiatena. Armastust on õhus olemas ja sinu hingesugulane võib väga hästi seal olla ja oodata, et ta üles leitakse. Vallalise Härja draama lisab lihtsalt elule vürtsi. Aga neile, kes on abielus või suhtes võiksid olla ettevaatlikumad, arvestades sellega et Hobune ja Härg võivad hakata omavahelisi arusaamatusi lahendama ja selleks läheb turvist vaja.

Tiiger

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Õnnitleme, et suutsid säilitada oma terve mõistuse ning suutsid Mao aasta üle elada! Hobuse aasta on sulle väga soodne ning õnn ootab sind iga nurga taga. Et seda saavutada, pead sa ainult endale selgeks tegema, mida sa tahad ning teha ja selle saavutamiseks pead sa järgima seda eeskuju. Tiigrid on sel aastal täis energiat. Neid saadab läbi aasta hea tuju ja kõrgendatud meeleolu. Praegu on hea aeg reisida, avastada uusi maid ja tunda uusi kogemusi, areneda tööalaselt, kasutada oma juhivõimeid ja armastada ning armatseda.

Karjäär – Tiiger püsib jalgadega maal, sest heina tehakse ikka siis, kui päike paistab. Pall on Tiigri väravas, seega löö vindiga pall ja see jõuab vastase väravasse. Küsi julgelt edutamist ning palgatõusu. Kui Tiigril on soov karjääriredelil tõusta, siis vallanda oma sisemine tiiger ning lase tema energial end kanda. Sellel aastal ei ole Tiigril karjääris aega tagasi vaatamiseks.

Tervis – Hiina astroloogia järgi on Tiigri loomulik element puu, aga Hobusel tuli, siis Hobuse tuli aitab põletada Tiigri puitu, andes Tiigrile tervisele tuld ja kaitstes  teda uue innukusega. Kui Tiiger seab Hobuse aastal endale eesmärgiks saada parem füüsis, siis on aeg selleks sobiv, sest võimalused on soodsad ja sinu tervis särab täies hiilguses.

Ka Tiiger vajab oma väikest uinakut, seega kui tunned, et oled väsinud ja energia hakkab otsa saama, siis võta aeg maha ja puhka.

Armastus – Möödunud on aeg, mil olid sulandunud massi. Kui oled vallaline, siis sea end valmis, sest see on sinu aasta särada ja leida uut romantikat. Hobune ja Koer annavad stabiilsust uuest leitud suhtest. Kui leiad, et soovid ainult flirtida, siis tee ja naudi seda!

Kui oled suhtes, siis ka teil on on tore olla ning saavutavad Mao aastal kaduma läinud stabiilsuse.

Jänes

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Ära muretse, kallis Jänes! Sa oled sõna otses mõttes sellel aastal oma elemendis, sest Puu Hobune aitab Jänesel tempot maha võtta, aitab toetuda raskel ajal sõpradele ja perele. Sel aastal edeneb kõik: suhted, armastus, karjäär. Neil on head suhted oma sõprade ja töökaaslastega ning armastusküllased suhted partneri ja pereliikmetega. Kui Jänes jookseb õiges tempos, siis ei ole edutamine ja ka reisimine üldse võimatud.

Karjäär – Jänes peab sellel aastal oma ülbust taltsutama ning vahest võtma hoo nii maha, et näiks nagu liiguks ta kilpkonna kiirusel. See tähendab seda, et vahest võid sa vajada nõu ning abi oma töökaaslastelt ja pead edasijõudmaks liikuma nende tempos.

Selle aasta eesmärk ei ole mitte konkurents, vaid koostöö ühise eesmärgi nimel  lõikamaks ühist majanduslikku kasu. Kui mängid oma kaardid õigesti, siis raha peitub autodes.

Tervis – Jänesel on harjumus töötada hullumiseni. Võta aeg maha, tunne oma hommikuse kohvi lõhna ja naudi! Väldi läbipõlemist esimese poolaasta jooksul, muidu võid juulis algavast võidujooksust välja jääda.

Praegu ei ole aeg magada, seega toitu tervislikult, et suudaksid vastu pidada ja energiat säilitada. On aeg leida üles oma sisemine Chi, mediteeri ning lihtsalt ole.

Armastus – Jänes peab endasse uskuma, vaeva nägema ning tooma välja oma parimad omadused, nii leiab ka armastus oma tee Jänese ellu. Kui oled vallaline, siis püüa rohkem suhelda ja see tähendab, et ei mingeid tööafääre, vaid veeda mõnus ühine õhtu väljas koos oma sõpradega.

Need Jänesed, kes on suhtes, peavad laskma tumedatel pilvedel oma pea kohalt hajuda, et tuua veidi vikerkaarevärve oma suhtesse. Ole õnnelik ning sinu suhe naeratab sulle finišisirgel vastu.

Draakon

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Sea end valmis, sest Hobuse aasta ei ole Draakonile kergete killast. Vastavalt Hiina ideoloogiale püüavad mõlemad olla liidrid. Kuna on ülim Hobuse valitsemisaeg, siis takistab see vaatamata Draakoni pingutustele, tema lendamist. Ava oma silmad ja kõrvad ning tee kindlaks oma sõbrad ja vaenlased, ning kes tahavad sind lihtsalt ära kasutada.

Karjäär – Praegu ei ole tark Draakonil oma praegusest töökohast loobuda või teha suuri muudatusi oma karjääriredelil. Suure tõenäosusega leiad endale erinevate tehingute sõlmimisega hoopis mõned vaenlased. Draakonil on parem on Hobuse aastal hoida madalat profiili ning lasta oma töötulemustel rääkida enese eest. Võrgustiku moodustamine on võtmesõnaks, seega ära lase käest võimalust, kui pakutakse tööd konverentsidel, ärilõunatel või seminaridel. Jänes peab olema kannatlik ja seal kuskil võib olla tuleviku karjäär.

Tervis – Ole oma tervisega ettevaatlik, eriti hoidu merega kokkupuutest. Draakon ei suhtu veesse eriti hästi ja Hobuse aastal võib tänu veele tema tervis halveneda. Mõned tervisehädad võivad Draakonit sellel aastal kimbutada, aga ära heida meelt. Draakon peab olema sihikindel, end hästi välja puhkama ning siis, kui on puhanud, ületab kõik raskused.

Armastus – Kui otsid kindlat suhet, siis sellel aastal peab Draakon kannatlikkust varuma. Draakonist romantikud ei saa sellel aastal Cupido noolega tabamust. Romantika täht on sellel aastal Draakoni eest varjul ja seetõttu võiks Draakon selle aasta pühendada mõtlemisele, millist partnerit ta soovib saada.

Need Draakonid, kes on suhtes, neil võib esineda suhetes mõõnasid ja suhe võib aegajalt jahtuda. Seega ära tee midagi radikaalset. Draakonid on tuntud oma põlvist nõrgaks tegevate ettepanekute poolest, seega hoia need ideed sellel aastal vaka all, järgi enne mõtle ja siis tegutse filosoofiat.

Madu

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Nii Hobune kui ka Madu on Hiina astroloogia tule märgid ja seetõttu moodustavad ideaalse tandemi ja aitavad üksteist saavutamaks edu karjääris, finantsiliselt, armastuses ja ka tervises. See on aeg, mil Madu saab uuesti jalgadele tõusta ja vajadusel ka lendama õppida ning teha seda koos nendega, kes on sinu jaoks olulised. Selge meel ja loominguline avatus aitavad alustada uusi projekte. Raha saab teenida läbi oma teadmiste ja tarkuste. Lõpuks ometi on Madu omas elemendis, et heita endalt mineviku kurbus ning nautida oma uut ja värsket nahka.

Karjäär – Edutamine on Maole sellel aastal käeulatuses. Hobune toetab Madu tervel tema teekonnal, kui oled valmis valitsema tema kiirust ja väledust. Need Maod, kes on juba kõrgel positsioonil, vaatavad ja teevad märkmeid. Aasta keskpaigaks võib Maole osaks saada rahaline edu, mis võib tulla palgatõusu või päranduse teel.

Kui Madu otsib sellel aastal uut töökohta, siis ära haara esimesest võimalusest, vaid vaata üle kõik pakkumised. Sinu jaoks on olemas midagi suuremat ja paremat, lihtsalt fokusseeri, suuna oma energia sellele ja see on sinu.

Tervis – Madu ei peaks kohe reisiplaanidega alustama. Kuigi kõik töötab Mao kasuks, võib tema habras tervis tõmmata vee peale mõnelegi plaanile. Ainus, mida sa tegema pead, on kuulama oma keha. Too oma ellu tasakaalu. Toitu tervislikult ning treeni mänguliselt oma füüsist. Oled piisavalt pikalt erinevaid vabandusi toonud ja nüüd on aeg oma jalad tagumiku alt välja tuua. Pea meeles, et Mao füüsiline heaolu võib sellel aastal olla võtmesõnaks päästmaks teda erinevatest pikkadest tervisehädadest.

Armastus – Iga afäär ei tõota olla sellise eduga nagu “Unetu Seattle´s” või lõppeda “Titanicu” tragöödiaga – see, mida Madu tegema peab, on peatuma ning hoolima. Kui oled vallaline, siis oled närviline ja otsid paaniliselt seda Õiget. Lihtsalt ole flirtiv sina ise ja uuri erinevaid võimalusi ning paku vajadusel end välja.

Need Maod, kes on suhtes, peavad samuti peatuma ja oma armastatule rohkem tähelepanu pöörama. See ei seisne ainult kires, romantikas, armastus on ka valgus, ülekeevalt vahutav ja lõbus. Mine ja haara võimalusest!

Hobune

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

See, et see on sinu aasta, ei tähenda seda, et sul on vaba voli. Hobuse aasta võib Hobuse aastal sündinud inimestele tuua ebakindlust, kui nad mõlemad jätkavad oma ego upitamist, et sõda võita. Targal Hobusel läheb hästi ning rutakal mitte kõige paremini. Lähikuud on kõige määravamad, milliseks kujuneb Hobusel aasta.

Karjäär – Lõpeta olemaks vaba ja perutav preeriahobune, vaid katsu siseneda talumaadele ja käituda tasakaalukalt, et säilitada oma karjäär. Kui oled üleolev ja lööd pea kuklasse, et kapata päikeseloojangusse et leida uus karjamaa, siis selline suhtumine võib kahjustada sinu tulevikuplaane.

Aeglusta see galopp traaviks ning võta kasutusele praktilised meetmed, et saaksid ettevõtte redelil üles pürgida ohustamata oma unistusi ja kirge. Raha tuleb, kui lülitad oma hobujõu õigel ajal sisse.

Tervis – Oma võidujooksu finišijoonel on oht, et oled selle jooksuga oma tervisele liiga teinud. Kui Hobune ei võta tempot maha, et võtta aega ning puhata, siis see võib anda tervisele tagasilöögi ja panna teid sunniviisiliselt “karjamaale” puhkama rohkem kui ühel korral. Tee kord aastas tervisekontrolli, isegi siis, kui see tundub sulle aja raiskamisena.

Armastus – Hobusel on sellel aastal väljavaade leida armastust. Kui oled vallaline, siis ole valmis võitluseks, sest armastus ei tule sinu juurde ise ja lassot kasutamata.

Kui oled suhtes, siis veendu, et sinu partner on sinuga samal lainel. On olemas ka liiga palju armastust, ehk lämmatav armastus ja see võib pikemas perspektiivis sulle haiget teha, kui sa ei ole enne asju selgeks rääkinud. Abielupaaridele tõotab alanud aasta tulla rahulik.

Lammas / Kits

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Tänavusel Hobuse aastal ei takista Lammast miski, oled selle aasta täht. Hobune on sellel aastal sulle truu kaaslane ja sõber, kelle poole saad pöörduda ning kes pakub sulle rännakutel tuge ja mugavust. Iga kuu sellel aastal toob sulle häid sõnumeid, ilma et peaksid suuri riske võtma. Lamba unistused on sellel aastal väheste jõupingutustega saavutatavad. Karjäärienergia on uuel aastal võimalusterohke. Kui sa suudad end hoida endisel heal tasemel või seda veelgi tõsta, siis tööedu on sellel aasta olulisim märgusõna. Tark Lammas jälgib oma toitumisharjumusi ja vajadusel kujundab need ümber.

Karjäär – Möödunud Mao aastal töötasid Lambad palju, nüüd on aeg neid raskeid töövilju nautida. Lamba ülemused tegid eelneval aastal märkmeid ja nüüd on oodata palgatõusu ja edutamist.

Kui aga oled oma praegusest ümbritsevast tüdinenud, siis ei ole selleks paremat aega kui praegune, et avardada oma silmaringi ja leida uusi võimalusi. Raha tuleb sisse ja läheb ka välja. Soetad näiteks uue auto või teed mõne teise sarnase investeeringu.

Tervis – Lamba aastal sündinud inimesed kuuluvad Maa elemendi alla, mida toidab Hobuse tuli. Ükski suurem haigus ei võta sind sellel aastal maha, aga see ei tähenda seda, et võid oma tervise hooletusse jätta. Maga ja söö hästi, see on võti seljatamaks kergemaid haigusi, mis võivad sellel aastal sinu teele ette tulla.

Armastust – Kui oled vallaline naine, siis see on sinu aasta särada. Romantika ja õnnetäht särab sinu peale. Lõpeta oma vallalise staatuse üle kurtmine ning lihtsalt lõbutse. Sinu hingesugulane võib su ellu komistada siis, kui sa seda kõige vähem oodata oskad.

Kui oled abielus või suhtes, siis sellel aastal ei suuda sa ise väga oma paati kiigutada. Võta välja see pikalt planeeritud puhkus ning tähista elu. Hobune ütleb sulle, et on aeg ratsutada päikeseloojangusse.

Ahv

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Ahv ja Hobune ei jaga erilist omavahelist sidet, kui just üks ei juhi parasjagu teist, et kirjutada oma selle aasta edulugu ise. Nagu juba eelnevalt teada, siis Hobune on tule, aga Ahv metalli element. Metalli saab tulega vormida, mis teeb selle Ahvile raskeks aastaks, kui ta just ei saa üle oma hirmudest ja võtab Hobuse juhtimise ise üle juhtimaks teda oma eesmärkide suunas. Ahv on sel aastal hõivatud, tundub et tal on raskusi on ajajuhtimisega ja üks sündmus jookseb teisele otsa. Oluline on selles tohuvapohus mõista, mis on õige otsus ja käitumisviis. Märka enda ümber toimuvat.

Ahvil on sellel aastal piiratud võimalused, kuid konservatiivsus on vallutanud ennegi suuri mägesid. Ahv peaks järgima mantrat – “Vaata, kuhu hüppad”, sest iga vale liigutus võib mõjuda kajulikult sinu selle aasta tulevikule.

Karjäär – Möödunud Vee Mao aasta oli Ahvile proovikiviks, sest Mao loomulik element on samuti tuli. Selline proovikivi tähendab Ahvile seda, et 2014 aasta tuleb talle karmim eriti töö vallas, mis on õhus olnud juba viimased paar kuud. Ahv peaks end valmistama ette tagasilöökideks, samas vaata olukorda kui väljakutset, mis aitab sul saavutada paremat lahendit oma suurte eesmärkide saavutamisel.

Tervis – Ahv on tuntud oma veiderduste poolest, aga sellel aastal ei tasu end nii väga selle ekstra naeru nimel pingutada, sest see võib anda tervisele tagasilöögi. Võta hoogu maha ning kasuta seda üleliigset energiat spordi tegemiseks, et tuua oma ellu seda vajaka jäänud lõbusust, samas toetab tervist ja saad tervema keha.

See võib olla ka aeg, kus võiksid taasluua sideme võõrdunud pereliikmete ja teiste lähedastega. Kes teab, mida tulevik tuua võib.

Armastus – Ahvi ja Hobuse vahel ei ole armastus kaduma läinud, ütleme nii, et kui sul on eluarmastus leitud, siis katsu hoida tasakaalu ja mitte paati väga kiigutada, et lained pea peal kokku lööksid. Kui oled aga vallaline, siis pead võibolla seda Hobust juhtima pikalt, enne kui leiad kellegi erilise. Kui kellegi leiad, siis ära oota, et sa sellel aastal kurameerimisest kaugemale jõuad.

Kukk

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Kukk on teine metalli elemendiga isend, kes ei karda Hobuse tuld. Sellel Hobuse aastal on Kukel ees nii häid kui halbu kuid. Ainsaks lahenduseks on põikpäine Kukk ja minna omas rütmis edasi  ning hoida riskitegurite ajal madalat profiili. Luba endale puhkust, ära mine kaasa emotsionaalsete kõikumistega.

Karjäär – Aasta algab Kukele innukalt ning toob kaasa finantsilist edu ja kärjäärivõimalusi. Kui ei võeta ette kalkuleeritud riske, siis karjääriredel võib all võdisema hakata ja sa võid mõnel pulgal libiseda. Ära alahinda oma konkurente, aga ära lase neil mõjutada oma karjääriredelil ülespoole pürgimist. Sa pead  minevikust lahti laskma, et uuel töökohal edukas olla. Järgi oma kõhutunnet, sest see ei vea sind alt. Olukord tööl tekitab pingeid ja segadust. Ärevusel on kalduvus muutuda ebamugavuseks ja sealt edasi haiguseks.

Tervis – See on aasta, mil peaksid hoo maha võtma ning end Amazoni seikluste rajalt eemal hoidma. Võta aega ning mõtle selle üle, mis põhjustab sinu sisemist stressi ja leia tee selle vabastamiseks. Olgu selleks siis jooga, meditatsioon või lihtsalt kohtumine sõpradega. Oled vastuvõtlik ilmale ja emotsioonidele.

Ära kahtle, kui sul on võimalus võtta minut puhkust ja lasta oma kujutlusvõimel lennata, siis teegi seda. Las asjad lähevad oma rada ja nii saad oma tervise taas korda.

Armastus – Jah, me teame, et Kukk on südameasjades perfektsionist, kuid paraku on parem jätta mõned asjad ütlemata, eriti kui oled partneriga keset tüli. Mida sa ei taha, on see, et asjad lähevad käest ära nii, et neid ei ole enam võimalik parandada.

Vallalised leiavad aega tiivaripsutamiseks, kuid mehed pigem saavad parema võimaluse leida endale stabiilne partner, naistel seevastu nii hästi ei lähe. Mõte on avardada oma silmaringi ja eksperimeteerida võimalikult vähe. See ei pruugi olla üldse halb.

Koer

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Koer on leidnud Hobuse aastal oma kullapaja, olles oma peremehele nii lähedal. Olles lähedalt seotud oma peremehega, lendab Koer linnutiivul läbi järmise 12 kuu, ning teda on igal sammul saatmas Leedi Fortuuna isiklikult, pakkudes sulle nii palju erinevaid võimalusi. Koer tunneb end sel aastal hästi ja naudib seda aega tõeliselt.

Karjäär – Vastavalt Hiina astroloogia kohaselt on Koer Maa element, mis on kaitstud Hobuse tule poolt. See tähendab seda, et Hobune kaitseb oma pere ning hüppab üle karjääri teel olevatest takistustest. Võibolla isegi aitavad rada puhastada ning oma äri alustada.

See on Koera kord särada, lase lahti oma kahtlustest, mis sind tagasi hoiavad! Tähed on joonudnud nii, et teha sind liidriks juhtimaks ise oma karjääri.

Tervis – Sa sõidad edu rongil ja ainus, mis sind säaramast takistada suudab, on see, et nõuad endalt liiga palju. Võta hoog maha, anna oma kehale võimalus puhata väsimusest, mis on karjääritõusul esile kerkinud. Keskendu oma toidule, söö õiget toitu, mida sinu keha küsib, et säilitada oma elurõõm.

Armastus – Südameasjades sõidab koer pilvedel ja on seitsmendas taevas, seega armastus on sinu jaoks olemas, tuleb ainult üles leida. Ära karda, haara päevast ning ära peatu!

Abielus inimesed leiavad suurema stabiilsuse ja avastavad oma suhetes uusi tahke, mis paneb nad järjest rohkem ning sügavamalat üksteisesse taasarmuma. Sõlmi  lahti juus ning haara oma partner lõbusõidule kaasa. Lõbutsege, sest väärite seda!

Siga

Foto: Zune Originals
Foto: Zune Originals

Mao aasta on seljatatud ning Puu Hobune toob endaga kaasa peamiselt lõbusa aasta. Sea vee element täiendab Puu Hobust, kuid hoolitse selle eest, et lähened talle ettevaatlikusega, et ei suuna teda oma eesmärgist väga kaugele.

Karjäär – Need Sead, kellel on oma ettevõte, on edukam aasta kui teistel. See ei tähenda seda, et peaksid oma karjäärivalikul rahulduma millegi vähema, kui parimaga. Oluline on see, et sa pead end kaitsma ning mitte laskma end kasutada teiste uksematina nende karjääriredeli tõusul. Sa väärid seal olemist koos teistega.

Tervis – Väga tähtis on, et Siga enda tervise eest sellel aastal hoolt kannaks, sest haigused on sinu silmapiiril. Möödunud aasta draamad on selja taga ning Hobune annab oma ohjad sulle ning jagab oma tervist sinuga. Lõbutse, käi oma aastases tervisekontrollis ja puhka, kui su keha seda nõuab. Kui järgid neid põhitõdesid, siis see aasta galopeerib koos sinuga päikeseloojangusse ilma suuremate probleemideta.

Armastus – Kui oled vallaline, siis on aeg end välja pakkuda ning leida keegi, kellega koos paar moodustada. Pea meeles seda, et Siga ja Hobune on mitmel erineval moel teineteise vastandid. Selleks, et saavutada harmooniat, siis võib juhtuda, et pead muutma oma taktikat, et avardada oma romantilist arusaama sellest, et vastandid tõmbuvad.

Abielus või stabiilses suhtes olevatel inimestel on ees rahulik seilamine ning oodata on ka perelisa. Kui aga oled jalad asetanud kahte paati, siis ole ettevaatlik, sest lõpptulemusena lõppeb see plärtsatusega.

Üldiselt

Edu ja tulemust naudivad need ettevõtted ja inimesed, kes kasutavad oma loovust, loomingulist väljendust, kes on valmis muutuma, koostööd tegema, läbirääkimisi pidama ja otsuseid vastu võtma. On veel üks oluline tähelepanek. Hobune ei oska salatseda ja seega on oht valedel, salasepitsustel välja tulla ning avalikuks saada.

Eelmine artikkelVaesusesse sündimine on Eestis vähidiagnoos
Järgmine artikkelMaailma ilusaim inimene küsib sinult küsimuse …
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

8 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi