1Mis on sinu hingepalsam?

Foto: Alexas Fotos

Mis on see, mis ravib sinu haavad? Mis leevendab valu, aitab sind end koguda, kosutada, nii et suudad taas tõusta ja edasi minna? Või on sul suisa mingi võluvahend nagu “memme musi” (Elar Kuus, “Memme musi” – jänkupojal oli julgustuseks “salarelv” – ema käest saadud musi, mis oli talle toeks ja julgustuseks kõige suurema hirmu hetkedel)? Inimesed on erinevad ja nii on nende vahendid ja meetodid enda tagasi rivvi saamisel erinevad. Kes tõmbub seltskonnast eemale, üksindusse, kes vaatab filme, kes kuulab muusikat, kes rabab tööd, kes askeldab aiamaal, kes teeb käsitööd või tegeleb lemmikloomadega – igale oma. Ja ei pea üldse olema ainult üks meetod, neid võib ühel inimesel olla erinevaid. Peamine, et nad on olemas ja neid ka kasutatakse, kui vaja. Hea on, kui lapsele juba aegsasti õpetatakse raskustega hakkama saama ja enda jõu- ja hingevarusid taastama peale haiget saamist ja ränki läbielamisi. Väga oluline on anda mõista oma lähedastele, olgu need pereliikmed või sõbrad, et oled nende jaoks olemas mitte ainult heas, vaid ka halvas – ja siis tõesti ka oled. Moraalne tugi on väga oluline. Kasvõi ainult teadmine, et sul on tugi olemas, annab topeltjõu raskustega hakkama saamisel ja üksnes see võibki saada edu pandiks. Et sul on see “memme musi”. Ära alahinda enda olulisust teiste jaoks!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Placidplace from Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 10.-16. juuliks
Järgmine artikkelSõnumid 24.-30. juuliks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi