1Rõõm väikestest asjadest

Foto: Alexa from Pixabay

Paljud on ilmselt helistanud erinevate info- ja klienditeeninduse telefonidele ja saanud kogemuse, et vahet pole, kuna helistad, on liin kinni, lastakse loetud minutitest pea tunni ajani mingit muusikat – kaua keegi passida viitsib – ja ka siis kui liinile pääsed, ei pruugi abi saada. Nii on kogunenud ridamisi halbu kogemusi ja ei oskagi enam midagi head oodata ega loota, kui oled kliendi rollis.

Õnneks pole kõik firmad ja päevad ühesugused ja on võimalik saada ka häid ja väga häid kogemusi.

Minul võtsid mõlemad talvetossu paarid nõuks ühe ja sama kuu jooksul nii laia suuga naeratama hakata, et neid lõuapärasid kokku saada oli õige lootusetu üritus ja vaadates, mis seisus pealsed olid, oli mulle selge, et ei tasu vaeva ega raha kulutamist ära, et viia kingsepale ja paluda paeltele tossud taha monteerida nendest varuosadest, mis tossudest järel on ja millekski veel kõlbavad. Ohkasin ja hakkasin guugeldama, et mida internet mulle räägib uute jalanõude soetamise ja hindade teemal. Rahaga mul probleemi pole, sest seda mul ei ole kuni tuludeklaratsiooni raha saamiseni, nii et olin õige sorgus, kui otsima asusin. Peagi leidsin Weekendshoes poe lehe ja mulle meenus, et seal on ju päris hea valik ja mitte ainult jalanõusid. Läksin vaatama ja avastasin, et talvejalatsitele on praegu 50% allahindlust. Tuntud, kvaliteetseid jalatseid tootvate firmade jalatsid olid ka selliste hindadega, et mul oli seda raske uskuda – isegi mina suudaks endale soetada! Lappasin esialgu lehte ja käisin seal ringi vaatamas nagu muuseumis – praegu raha ju niikuinii pole, osta ei saa, aga ma siis vaatan vähemalt. Ja vaatamise peal nägin reklaami poe teenusele: kliki ja proovi. Läksin uurima. Saad valida kuni 5 paari jalanõusid ja tellida a) poodi või b) kodulähedasse pakiautomaati – ja saad kodus rahus proovida. Jalanõude ja saatmise eest ei pea midagi maksma. Jalatsid, mis ei sobi, saad pakiautomaati tasuta tagastada – kui 14 päeva jooksul tagastad. Sobivatele jalatsitele saad arve, mis tuleb kuu jooksul tasuda. Ehk esialgu polegi üldse raha vaja, aga saad omale sobivad jalatsid kodurahus välja valida ja sobimatud tagasi saata. Sobilike eest maksad kuu jooksul. Valisin ja tellisin endale 5 paari erinevaid jalatseid ja need saabusid paari päeva jooksul kolmest eri kohast, kõik ühel ja samal päeval. Kui olin oma valiku teinud ja sobimatuid jalatseid tagasi saata tahtsin, tekkis mul küsimus: kas ma võin neid omavahel kokku pakkida: mul mahuks saadetavad jalanõud kahte pakki kokku panna endise kolme asemel, aga siis oleks eri kohtadest tulnud jalatsid koos ühes pakis. Kas nii võib? Ja tagastuskoodidest üks jääb ka kasutuseta, see on ka ok? Helistasin klienditeenindusse ja mulle vastati loetud minutite jooksul ning anti kiired, selged ja ammendavad vastused. Jah, ma võin kõik kokku pakkida, sest tagastatavad jalatsid jõuavad niikuinii ühte samma lattu ja jah, pole midagi kui üks tagastuskood kasutamata jääb. Nii sain ma tagastatavad jalatsid automaati ära viia palju väiksemates pakendites, mida palju kergem ja mugavam käe otsas tassida ja kõik laabus täiesti sujuvalt. Naudin taas sooje ja kuivi jalgu, elu mugavaimaid, täisnahast naturaalse karusnahast voodriga jalanõusid, mille eest siis, kui raha saan, maksan vähem kui turult saadavate ühe hooaja või lausa ühe kuu või nädala jalatsite eest. Ma olen ülimalt õnnelik ja tänulik sellise võimaluse eest. Võibolla on selline võimalus ka sinu jaoks midagi head ja olulist?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis märtsis 2023
Järgmine artikkelSõnumid 13.-19. märtsiks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi