Sõnumid aprilli esimeseks täisnädalaks

0
17640

1Julge olla eriline!

Pilt: Gerd Altmann

Iga inimene on isesugune ja just see on tema võlu ja ainulaadsus. Kahjuks paljud saavad juba lapsepõlves kogemuse, et erinevuse korral enamusest saad karistatud kaaslaste poolt solvamise, mõnitamise, naeruvääristamise ja kambast välja jätmisega. Paljud vanemad kardavad eristumist, kuna neil on sellega valusad kogemused ja nad õpetavad oma lapsed halli massiga sulanduma, et vältida kannatusi, mida nemad on kogenud. Nii nagu kõigel muul, on ka eriline olemisel oma plussid ja miinused. Kui sa käitud ohvrina, siis sind hakataksegi võtma ohvrina ja see on kui õli tulle valamine – kui su ümber on inimesed, kes on valmis erilisi-erinevaid-omanäolisi välja naerma ja alandama, siis juhul, kui sa käitud allaheitlikult, alandlikult, ohvrimeelselt, ei jäeta seda juhust kasutamata ja saad kraesse kõik, mis ümbritsevatel inimestel sülg suhu toob. Kui aga oled rõõmusäde, nägu naerul, pea püsti, selg sirgu ja õitsed kogu oma erilisuse juures ning ei tee märkamagi sinu suunas heidetud solvanguid või naerad nende üle ja jätkad sama rõõmsalt edasi nagu ennegi – siis pole kellelgi huvi su kallal võtta. Pole ju põnev, kui püüad ründeobjekti endast välja, närvi, nutma ajada – aga tema vaid kõhistab naerda, viskab mõne nalja või tabava märkuse sinu enda aadressil ja õitseb häirimatult edasi. Neid, kes julgevad oma eripära välja näidata ja selle enda kasuks tööle panna, kadestatakse. Sellest saab paljude kaubamärk, see, mille järgi teda ära tuntakse, see, mille eest ollakse maksma suuri summasid. Ja neid kellegi teisega naljalt segi ei aeta, küll aga püütakse jäljendada. Eripäraste inimeste maailma nägemine on samuti ainulaadne ja seetõttu on nende võimus tuua maailma muutusi, leia lahendusi, mille peale enamus ei oska tullagi. Omanäolisus on väärtus!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis aprillis 2023
Järgmine artikkelSõnumid 10.-16. aprilliks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi