Tagasi
Järgmine

Jaanipäev

Foto: Pixabay

Taas on käes aasta keskpaik, kätte jõuab pikim päev; öö, mil otsitakse sõnajalaõit, jaaniussikesi ja korjatakse vaikides 9 (mõne uskumuse järgi ka 7) eri sorti lille õisi padja alla, et unes tulevast näha. Tuha/lõkke – või kuidas keegi neid tulekoldesse kogunenud kuuma tuha sees küpsetatud kartuleid nimetab, armastajate kauaoodatud aeg, mil saab jälle neid lõkkekohas tuha sees koorega küpsenud kartuleid süüa. Kesk- või elektriküttega korteris elavatele inimestele on see tihti ainus võimalus aastas tuhakartuleid saada…

Olgem siis üksteise vastu sõbralikud, hoolivad ja tähelepanelikud, ärge jätke napsuga liiale läinud kaaslasi kuskile ripakile, nii et nad saavad ujuma või autoga sõitma minna või korraldada midagi muud soovimatut. Ja ärge pidage kuskil tee veeres või pingil pikali olevat inimest lakku täis tüübiks, kellest mitte välja teha – see võib olla kuumaga kokku kukkunud inimene, kes vajab kiiresti abi. Palju kiiremini, kui see kodanik, kes on joogine ja kes võib hakata abi vajama, kui ta sinna vedelema jätta. Mida ilmataat seekord jaaniks korraldab, selgub asjade käigus, aga see mis meist endist sõltub, selles saame ikka ise oma parima anda.

Kauneid pühi teile kõigile!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 14.-20. juuniks 2021
Järgmine artikkelSõnumid juuni lõpu – ja juuli alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi