Sõnumid juulikuu lõpunädalaks

0
13820
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Klimkin

Sul on kange soov lahti saada tegelastest, kellega sa tegemist teha ei taha – olgu selleks siis tänavu hullumeelses koguses ringi tiirlevad parmud – või inimesed sinu elus. Nii ühte kui teist saab peletada ühel ja samal viisil: kui lood neile nii ebameeldivad tingimused, et nad lähevad minema, sinna, kus on soodsamad olud. Pole vaja üldse kasutada ei tea mis imetrikke. Ole lihtsalt ebahuvitav ja muuda enda läheduses viibimine ebameeldivaks. Parmud lasevad jalga tuulise ilmaga – mõtle välja, millega sa inimestele tuule saba alla teeks? Mis on see, mida ei talu need tegelased, kes sulle närvidele käivad? Paljudele tüütutele inimestele mõjub see, kui peegeldada nende endi käitumist. Nad ei saa aru, et nad ise nii käituvad, või siis ei mahu neile pähe, et keegi võiks nendega nii käituda – ja nad haihtuvad. Nende puhul, kes ei pea lubadustest kinni, ole resoluutne: pane paberile täpselt kirja, mida lubati, kes lubas, kuupäev ja lase lubajal alla kirjutada. Osade peale mõjub see korrale kutsuvalt, nii et nad ei taha sellisega, kellel ei saagi möödaminnes nahka üle kõrvade tõmmata või õhku müüa, tegemist rohkem teha, paraku küll mitte kõigi peale. Mõne inimese peale mõjub kõige edukamalt aga see, kui sa näitad tema suhtes välja täielikku huvipuudust – sa märkad, et ta on olemas, aga kui jätad mulje, et ta on surmigav, räägib ebaolulistest asjadest ja jääb jalgu, siis pikalt ei viitsi keegi püüda. Paraku on nii, et ei saa kõikidega ja alati kena ja viisakas olla ja tuleb käituda robustselt, et see teisele poolele pärale jõuaks, mida silmas pead.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 31. märts ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi