1Kellad, need kellad

Foto: Pixabay

Ja saabki taaskord kalendaarne talv läbi ja algab kevad. Seejärel tuleb aga sündmus, mis suure hulga inimesi igal aastal turri ajab: kella keeramine. Ja ikka seda keeratakse, kuigi arutatakse ikka jälle selle mõttekuse üle. Kella teema paneb mõtlema aja üle. Kuidas sulle tundub, kas sinu elu on parem või halvem, kui näiteks 5 aastat tagasi? Mis on halvemini, mis on paremini? Mis sõltub sinust? Mida saad teha, et oma elu paremaks muuta? Vajad ehk milleskis nõu? Nii nagu tuleb õppida “ei” ütlema, nii tuleb julgeda ja osata ka nõu ja abi küsida. Selles pole midagi häbiväärset, kui sa tunnistad, et seda vajad. Kõiki jalgrattaid pole vaja omal leiutada. Küsi kogenumalt, mida või kuidas teha või tegemata jätta. Kui juhised käes, siis võid pusida, sest oma elu pead ikka ise elama ja oma õppetunnid ise saama. Leia aega päikeseliste ilmadega päikese nautimiseks, kui vähegi võimalik, jaluta värskes õhus ja tunne elust mõnu. Juhul, kui see ei õnnestu, siis ma ikka jälle soovitan Susan Jeffersi raamatuid – “Tunne elust mõnu” ja “Sa julged küll!”. Ja kui siiralt aus olla – pead sa siis tõesti abi nii kaugelt otsima? Oled uurinud, millega su naabrid tegelevad ja mida oskavad? Abi võib olla peaaegu, et su ukse taga! Päriselt. Ava silmad!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSiidiselt kreemine tomati püreesupp
Järgmine artikkelSõnumid märtsi viimaseks nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi