1Oska olla Münchausen

Foto: Aliexpress, repro A. A. Bichard´i illustratsioonist 1886. aastal ilmunud raamatust “Parun Münchauseni seiklused”

Uppuja päästmine on uppuja enda asi on eestlasele tuntud ütlus, mida illustreerib ilmekalt parun Münchauseni lugu, kus ta sohu sadanult end sealt juukseidpidi sikutades välja tõstis.

Mida kiiremaks läheb elutempo ja mida kõrgemad on ühiskonna poolsed nõudmised igale inimesele, millele lisanduvad nõudmised pereliikmetelt, tööandjalt, kolleegidelt – seda enam ilmnevad inimestel mitmesugused terviseprobleemid, millest paljusid ei suudeta diagnoosidagi või tehakse seda alles siis, kui ei osata enam muud, kui käsi laiutada ja tõdeda, et teha pole enam midagi muud, kui toppida inimene täis tablette, mis sümptomid ära võtavad, aga ei ravi midagi. Mida sellises olukorras teha? Kes on see kõige parem arst? Ise, ikka ise. Mitte keegi teine ei tunne seda, mida sina tunned, kui tugevalt mida tunned ja kui rängalt see sulle mõjub. Paljud probleemid ei ilmne ei analüüside ega uuringutega ja inimesele peale vaadates pole ka midagi märgata.

Kui miski pole suutnud sind aidata või kui usud enda tervendamise jõusse, soovitan raamatut, mida ise praegu kasutan. Olen varem läbi lugenud ja kasutanud Louise L. Hay “Tervenda end ise” raamatut, millest sain palju tarkust, kuid vastuseid sugugi mitte kõigele, millele vaja ja see ei kõnetanud mind nii väga. Tegin tööd ka Tara Springetti “Viie minuti ime” abil, aga ikka jäi midagi puudu. Nüüd aga jõudsin Maalehe Tarkusepuu sarja järgmise raamatuni, Inna Segal´i “Sinu keha kui hinge peegel“. Raamatus on haiguste emotsionaalsete, hingeliste ja energeetiliste põhjuste tervendamisest, tervendamise põhimõtetest, teejuht füüsiliste haiguste juurde ja soovitused tervendamiseks. Seejärel on inimene niiöelda juppideks jaotatud, alustades ajust, isegi juuksed on välja toodud ja nendega soetud mured. Ligi 120 lehekülge sellest, mis organ või kehaosa meis kannab millist probleemi ja kuidas sellest vabaneda. Teises peatükis on haiguste nimekiri: kui sul on terviseprobleem, saad sealt otse vaadata, mis seda põhjustab. 3. peatükis on kirjas, kuidas mõista ja tervendada haigestumist põhjustavaid emotsioone; kuidas ebatervislikke emotsioone ära tunda ja vabaks lasta. Ta on välja toonud 20 erinevat negatiivset emotsiooni koos õpetustega. Sellele järgnevalt on ära toodud tervislike emotsioonide tugevdamise protsessi õpetus ja 20 tervislikku emotsiooni. 4. peatükk on pühendatud värviteraapiale. 5. peatükk keha süsteemide salakeelele: millise süsteemiga on seotud millised probleemid-emotsioonid. Raamatu lõpus on rida veebiaadresse, kus leida täiendavat materjali enese aitamiseks. Autori enda koduleht on ka välja toodud.

Ma tegin need harjutused läbi, mis on erinevate probleemide juures kirjas. Olin valmis selleks, et midagi ei tunne ega juhtu. Mõne teema puhul oli reaktsioon nõrgavõitu – ju siis ei olnud see nii oluline mure. Ühe probleemi juures aga tuli reaktsioon koheselt ja ülitugevalt nagu ma ei osanud seda oodatagi. Küll aga oli see minu puhul täiesti tüüpiline väljendus energiate tohutul jõul liikuma minekust. Teisisõnu – vähemalt minu puhul selle raamatu õpetus toimib.

Kui see info, mida sinuga jagan, toob kasu kasvõi ühele inimesele, on see oma eesmärgi täitnud!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis maikuuks 2023
Järgmine artikkelPaljastatud kaugmõjutamise saladused. 1. osa. Kuidas luuakse paradiisi ja põrgut.
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi