Tagasi
Järgmine

Sõda vereimejatele!

Foto: erakogu


Seoses sooja ajaga on taas käes see aeg, kui õhk on kõikvõimalikest vereimejatest paks. Õnneseened on need, kelle verd vereimejad ei himusta ja need, kellel pole vereimejate mürgi peale reaktsiooni. Minu vere peale lendavad kohale – mulle tundub, et vähemalt kohaliku valla vereimejad, kui mitte ka kaugemad sugulased. Ma ei saa vereimejate tippajal isegi silmi rahus lahti hoida, kuna nad ronivad ka silmadesse, lendavad ninna, suhu ja kõrvadesse. Tänagi pidin ühe välja sülitama…. Plix, Off ja Difusil mõjuvad kui udupasuna hüüd, mis annab kõigile kuuldeulatuses olevatele vereimejatele teada, kus ma olen, et nad teaks kohale lennata. Kui muidu veel mõni vereimeja mind ei leia, siis nende “peletite” peale leiab viimne kui üks mu üles. Lavendli ja teepuuõli lõhnad ajavad mul südame pahaks. Küüslauku ma ei talu, kuigi lõhna ja maitse vastu pole mul midagi – aga vot olen küüslaugu õli aurudes kümmekond minutit ja peale seda olen kolm ööpäeva gripi sümptomitega: ihus pisted, luud ja liigesed valutavad, pea paks, silmad valusad ja valgustundlikud, kõht imelik, vahel iiveldab, nõrk on olla.

Olen oma hädaldamisega kõik sõbrad ja tuttavad ilmselt surnuks tüüdanud, sest olen mitukümmend aastat otsinud lahendust oma hädale, pääseteed igasuvistest kannatustest. Ma lähen kõigi vereimejate mürgi peale korralikult kupla ja need kublad sügelevad nii, et isegi parima tahtmise juures lõppeb see varem või hiljem sellega, et end mõni öö lõhki kisun, kui teadvus käsi ohjes ei hoia. Ja kisun ikka nii, et haavad paranevad kuskil pool kuud ja enam. Ime, et ma seni veremürgitust pole saanud. Välja näen iga-aastaselt nii, et kleiti või seelikut kanda püüdes pean kandma nii pakse sukkpükse, et mu naha seisukord pole näha, või siis pean end põhjalikult meikima kõikide loendamatute puruks kistud kohtade pealt. Kui aga kihulaste kätte satun, siis nende mürgi peale paistetavad mu jalad kuni varvasteni palkideks, nii et ei kingad ega plätud jalga ei lähe ja halvemal juhul ei mahu isegi kroksid varba otsa. Ma ei räägi üldse sellest, et ma pole kunagi kuskil saanud rahus olla ja nautida imelist ilma, sooja, päikesepaistet, vaid olen pidanud võitlema vereimejatega ja hullunud selle madistamise käigus. Ja siis kannatanud põrgulikku sügelemist, mis ka magada ei lase. Olen ära proovinud järjest kõikvõimalikud sääsepeletid ja eeterlikud õlid, mida olen jõudumööda hankinud. Tulemus üks ja sama: vereimejad naeravad laia lõuaga ja tänavad lõhna teel info jagamise eest selle kohta, kus ma asun, tänu millele olen palju lihtsamalt leitav. Küll aga tunnen mina nii mõnegi proovitud vahendi puhul end vereimejana, kes esimesel võimalusel lendaks kaugustesse nende aroomide peale. Õudus kuubis!!!

Piparmündiõli, mille lõhna vastu pole mul midagi, proovisin mõned aastad tagasi oma elamises, et sääsed aknast sisse ei tungiks – ei häirinud see kedagi. Nüüd ostsin teisest kohast ja ihul proovimiseks, et kas on kasu või ei. Lisaks ostsin testimiseks ka sidruniõli ja neemiõli. Eukalüpti ja sidruneukalüptiõli proovimine jäävad järgmise rahalaekumise ajaks, praegu ei saa rohkemat lubada. Lisaks ostsin sõbra poolt soojalt soovitatud Ben´s Max´i. Sõda vereimejatele! Ma ei jäta enne, kui olen leidnud vahendi, mis minu puhul ka aitab, kuigi aastakümnete jooksul on mul ahastust ja pisaraid olnud küll väga palju, sest lootusetuse tunne on iga suvi, kui jälle mitte miski kiidetud peletitest minu puhul kohe üleüldse ei toimi…

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: S. Keller

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis juunikuuks – ja veidi rahvatarkust juurde
Järgmine artikkelSõnumid 14.-20. juuniks 2021
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi