Sõnumid pärnakuu 7.-13. kuupäevaks

1
2014
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Ole valmis selleks, et nii mõnigi saladuses hoitud asi tuleb ilmsiks, varjatud olukorrad muutuvad avalikuks. Sellega seoses pea silmas ka seda, et sinu ees hargnev olukord ei pruugi olla selline nagu eemalt paistab. Kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Mõtle, kellele võib olla kasulik, et sa näeks ja kuuleks seda ja just nii nagu sulle serveeritakse. Ole oma sõnades nähtu ja kuuldu suhtes tark ja tagasihoidlik. Kui sul on vaja teha otsuseid, mis on pikaajalise mõjuga ja olulised, saad abi sõpradelt või perelt. Kui suudad vältida ohtlikke radu, täituvad su unistused. Lühidalt öeldes, aeg on pikitud keeruliste olukordade ja ootamatute paljastustega, kuid sulle soodne, kui oskad teha õigeid valikuid ja suuremaid jamasid vältida. Kuula oma südame häält ja kasuta samal ajal ka mõistust – siis saad hakkama.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: S. Keller

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi