26. veebruari päikesevarjutuse horoskoop

6
18378
Tagasi
Järgmine

Päikesevarjutus

Foto: Zastavk

Täna, 26. veebruaril leiab aset osaline päikesevarjutus Kalades ja sel ajal võib juhtuda nii mõndagi ning tähistab mingi eluetapi lõppemist ja aitab ette valmistada pinda uuendusteks. Inimesed on muutustele vastuvõtlikumad ja korraga on toimumas nii palju. Ole avatud erinevatele uutele võimalustele ning avanevatele ustele jne. Kui sa ei ole veel seda teinud, siis just nüüd on aeg hakata viimaks ka otsustavalt tegutsema ja seda iseend, oma sisehäält ning südames tunnetatud tõde usaldades. Pea meeles, et sinus endas peituvad paljud vastused ja juhised edaspidiseks tegutsemiseks.

Peale päikesevarjutuse on sel päeval ka Kuu loomine, siis on ka ideaalne aeg avada oma meeled küllusele ning teha omale külluselaegas.

Mida on aga just sel päeval sinu tähemärgil oodata, saad teada siis, kui otsid rippmenüüst üles oma või sind huvitava tähemärgi või lihtsalt klikid noolekesele – valik on sinu ja ole valmis erinevateks elumuudatusteks!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595  või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

lhvsebswednordea

Eelmine artikkelKilpnäärmehaigetele
Järgmine artikkelNumeroloogia – Kas sulle on tähtede poolt määratud rikkaks saada?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

6 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi