Mida toob kollane Maakoer?

0
9606
Tagasi
Järgmine

Mida toob endaga kaasa kollane Maakoer

Viimaks on riiaka Kuke aasta läbi ning valitsema asus kollane Maakoer. Mida siis Koer endaga kaasa toob? Üldises pildis on Koera-aasta vaikne, kus lojaalsed ning mõistlikud tegevused saavad tasustatud.

Koera-aastal on inimesed rohkem valvsamad ning ei võta ette kiireid ega läbimõtlemata otsuseid. Tegutsetakse alles siis, kui tundub, et nüüd on selleks õige aeg ning isegi siis püütakse end tagasi hoida, oodata ja planeerida. Inimesed on rohkem valmis muretsema kui tegutsema. Kui tegutsemine ette võetakse, tehakse seda tõhusal viisil, et mitte raisata liigselt oma energiat. Edu on sel aastal igal juhul tulemas, ta tuleb küll aeglaselt, aga kindlalt ja seda just koera ettevaatlikkuse tõttu.

Koera-aasta saab olema täis täidetud eesmärke. Pärast möödunud intensiivset energiat täis olnud Kukeaastat, on inimesed rohkem pragmaatilisemad ja ettevaatlikumad just oma aja, aga mitte ilmtingimata raha suhtes. Nimelt Koer ei pea raha esmatähtsaks ja tema jaoks on raha teiste jaoks. Nimelt muutuvad Koera-aastal inimesed rohkem innovaatilisemaks ning nutikamateks just nendes kohtades ja olukordades, kus on vähem ressursse. Võtmesõnaks on siin just koostöö erinevate valdkondade inimestega, sest just see erinevate valdkondade vaheline koostöö toob innovaatilisi läbimurdeid ja edu.

Koer paneb inimesi usaldama rohkem iseenda instinkte. Sa ei pea muretsema, kas liigud õiges suunas, kui tunned sisimas, et see on õige tee – usalda oma instinkte! See on ka aasta, kus ollakse rohkem sentimentaalsemad, meenutatakse minevikuõppetunde ning seda, mida neist õpiti. Võta arvesse juba need saadud teadmised ning seo need Universumi juhendamisega, et kindlalt edasi liikuda oma eesmärkide poole.

Looma-aastad

Kui sa ei ole päris kindel, millisel looma-aastal sina sündinud oled, siis vaata allolevat aastaringi ja leia sealt oma sünniaastale vastav loom.

Foto: Mayim Achronim

Edasi vaatame juba lühidalt seda, mida Koeral on kaheteistkümnele loomamärgile varuks. Selleks ei pea sa tegema muud, kui valima rippmenüüst oma looma-aasta märk või klikkima nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTee ise – Sõbrapäevaks kallimale sensuaalsed roosikommid
Järgmine artikkelKassikuu viimase täisnädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi