Mida toob kollane Maakoer?

0
9387
Tagasi
Järgmine

Rott

Foto: Verulence

Roti aastal sündinutele tuleb tegemist väljakutseterohke aastaga. Kuna Roti energia on väga kiire liikumisega, siis sellel aastal tuleb tal rinda pista rahuliku ning ettevaatlikult liikuva Koera energiaga ja see on Rotile raske. Kollane Maakoer on kõigist koertest kõige rahulikum, aeglasem, kõige ettevaatlikum ja kõige konservatiivsem. Roti jaoks tähendab see seda, et tal tuleb oma nutikus käiku lasta. Tal tuleb rinda pista päris mitmete väljakutsetega, kust tuleb leida loomingulisi lahendusi ning erinevaid võimalusi ja sinu nutikus ning erinevad tallele pandud oskused kuluvad sel aastal sulle marjaks ära.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTee ise – Sõbrapäevaks kallimale sensuaalsed roosikommid
Järgmine artikkelKassikuu viimase täisnädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi