Karjääri taroskoop aastaks 2016

2
38240

Tagasi
Järgmine

Selgituseks

Öeldakse, et siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude. Kui oleme kord siia maailma sündinud, siis tuleb meil elus püsimiseks kuidagi leiba lauale teenida. See on paratamatu ning meil on alati valida, kuidas sellesse suhtuda. Töötamist saab võtta kui piinarikast kohustust või kui osakest teekonnast, mis on täis väljakutseid.

Foto: Flickr
Foto: Flickr

Allpool on võimalik lugeda, mida lubavad tarokaardid sulle aastaks 2016. Soovitusi on toodud nii neile, kes töötavad, kui ka neile, kes tööotsinguga tegelevad. Olgu teie aasta täis tahtejõudu ja õnnestumisi!

Postituses liikumiseks kasuta palun rippmenüüd või “Tagasi ” ja “Loe edasi” nuppe.

Tagasi
Järgmine
[vc_message icon_type=”pixelicons” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-heart”]Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

[/vc_message]

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi