Sõnumid 13. – 19. juunini

0
21506

1Rannahooaeg

Foto: FTNnews

Möödunud nädal oli minu jaoks üsna tempokas ning nädalavahetusel sai taas Tallinnas koolitusel oldud ning nii need sõnumite tegemised hilisesse öösse jäävad. Seega, seekordsed sõnumid tulevad veidikene lühemad ja loodan, et te ei pahanda.

Suvine aeg ka ning eks enamus rahvast juba õue režiimil ning tuppa väga ei kipu. Patt oleks toas passida, kui soojade suveilmadega rannahooaeg juba avatud. Isegi nillin siin vaba aega, mil saaks juba mere äärde end jahutama ning isegi möödaminnes veidikene ka jumet koguda. Ma nimelt pole päikese käes peesitaja ja kui vahest harva randa satun, siis olen kas vees või siis jalutan mööda rannajoont, et päikest võtta. No ei suuda seal rannaliival lihtsalt lamada ja end praadida – nii juba lapsest saadik. Seega, mööda randa jalutamine on minu jaoks just selline kõige parem lahendus. Saab nii liikumise kui D-vitamiini kogumise ja meres jahutamise ühildada. Kuigi suurema osa ajast veedan õues, siis olen ikka valge kui „lastud luik“, sest metsadest taimi kogudes tuleb pikemad riided seljas hoida – ka kuumema ilmaga ja nii see päike minust mööda läheb :D

Ahjaa, ärge siis unustage, et juba teisipäeval 14.06 on taevas suvine Maasika täiskuu ning aeg taaskord täiskuu maagiat rakendada. Olge siis oma soovidega ettevaatlikud ja mõelge need enne hoolega läbi, mida ja kuidas te need teele saadate.

Mis seal siis ikka, läheme siis jooksvalt edasi selle nädala sõnumitega. Kuna sõnumite edastamine on saanud traditsiooniks kuupäevade lõikes, siis sellega ka hetkel jätkame. Võibolla hiljem tulevad veel mõned muutused ka sõnumite edastamise osas, aga eks siis nendega tegeleme juba jooksvalt.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord saadetud on.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 6. – 12. juunini
Järgmine artikkelLuuletus – MEM CAFE
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi