Sõnumid 18.-24. aprillini

0
11361

2Oled sündinud 1.-5. kuupäeva vahel

Foto: PixxTeufel

Mis sind sel nädalal ees ootab? Selle nädala peamisteks märksõnadeks saavad sulle: läbimurre, uued ideed, vaimne selgus ning edu. Ning see kõik toob sulle kaasa uue energiapuhangu just intellektuaalses vallas. Võid sel nädalal teha olulise läbimurde, mis avardab sinu maailmapilti ning aitab asju näha teisiti, kui seda senini tegid. Samas võib see tähendada ka seda, et võid äkki saada sellise „välgusähvatuse“ oma erinevatele üleval olevatele teemadele/probleemidele, mis siiani sind häirinud on ja see annab sulle uue arusaama ning lahendustee probleemile. Soovitav on sel nädalal ka oma mõttemaailm just läbi mediteerimise selgena hoida, et saaksid oma vaimset potentsiaali võimalikult maksimaalselt töösse rakendada.

Võta seda kui julgustuse märki, et sinu mõttemaailm on avardumas. Oled sel nädalal avatud uutele ideedele ning ihkad vaimset stimulatsiooni ning tänu sellele sisemisele vaimsele kihule kasutad seda kui võimalust midagi uut juurde õppida ning omandada. Sa saad innustust just uutest ideedest, originaalsetest mõtteviisidest ning visioonidest, mis tuginevad just sinu loomingulistele ja intellektuaalsetele võimetele. Sul on sel nädalal suurem võime näha ja mõista teisi just „väljaspool kasti“ mõtlemisega.

Ka võib see sinu jaoks tähendada seda, et see nädal on just ideaalne aeg alustada uute projektide, tööde, tegemistega – just neid asju, mis nõuavad sinu intellektuaalset poolt, suhtlemist ja vaimset jõudu. Sa võid tunda soovi minna isegi loovkirjutamist õppima või harjutada oma avaliku esinemise oskusi või osaleda tegevustes, mis nõuavad tavapäraselt rohkem just sinu ajukasutust.

Kuidas kogu see sisemine motivatsioon parimal viisil ära kasutada? Tea seda, et oled oma teekonna alguses, kuid tunned, kuidas energia koguneb ning kasvab ja sa ei jõua kuidagi ära oodata, millal tegelikult selle kõigega alustada saaksid. Kui suunad selle kogunenud/koguneva energia õigesse suunda, õnnestub sinu ettevõitmine täielikult. Pea meeles, et ees ootav tee võib olla konarlik, täis erinevaid väljakutseid. Säilita oma edukas mõtteviis ning siis saad ka erinevatest takistustest hõlpsasti üle.

Ära ei tohi unustada ka seda, et kõik otsused, mida sel nädalal teed, on kahe teraga mõõgad, mis omakorda tähendab seda, et sul on ühtlasi võimu ja väge nii luua kui hävitada. Mida sa täpsemalt teed, oleneb sellest, kuidas ja kuhu sa oma oskused ja väe suunad. Pea meeles, et sellise võimuga, mis sul sel nädalal kasutada on, kaasneb ka vastutus. See, kuidas sa seda võimalust kasutad, kas kõigi hüvanguks või isekalt, sõltub suuresti sinust endast, aga vastavalt sellele tuleb sul ka tagajärgede eest vastutust võtta – loo või hävita!

Ka julgustatakse sind sel nädalal suuresti just tõe poole püüdlema ja õiglust leidma. Võid püüelda erinevate eesmärkide poole või seista enda või teiste õiguste eest. Või on hoopistükkis sul tekkinud mõni uus idee, mille nimel oled valmis võitlema või tunned end kirglikuna hoopis mõne teise teema suhtes – kasvõi inimõigused. Sul on selles osas oma seisukoht ning sel nädalal suudad sa nende veendumuste osas ka teistega argumenteerida. Seega, ole lahinguks valmis, kui seda soovid!

Millele tuleb sel nädalal tähelepanu pöörata? Sel nädalal ei ole ka kaotused või kurbus võimatu – võib juhtuda, et sul tuleb millestki kallist, oma minevikust, loobuda ning see toob üles sul kaotusvalu või sügava kurbuse. Selle kõige käigus, soovid sa leida seda turvatunnet ja lohutust, mida see teekond endaga kaasa tuua võib. Pea meeles seda, et sa ei pea sellest üksi läbi minema, sul on kellele toetuda ja sa tuled sellest ka kenasti välja. Üks on aga kindel, ära keskendu sellele pikalt ja sügavalt, mille kaotasid või millest loobuma pidid. See oli vajalik selleks, et sinu edasine areng saaks toimuda.

Ka soovitatakse sul olla tähelepanelik selles vallas, mida sa endaga sealt minevikust veel kaasa võtad. Kui võtad kaasa rohkem kui kanda jõuad, siis ei tule sellest midagi head ja see võib sind elus tagasi kiskuda sinna, kus sa edasi areneda ei saa ning jätta sind keeristormi seniks, kuni lased lahti selle üleliigse. Keegi ei ütlegi, et sa pead kogu pagasist loobuma, ei, seda kindlasti mitte. Lase lahti see, mis sind enam ei teeni ja võta kaasa see, mis on sulle kallis ja paneb sinu hinge endiselt härdalt ja rõõmsalt põksuma. See on midagi sellist, mis sind tulevikus ei muserda ega lase sul kuristikku kukkuda. Lihtsalt ole valmis tegema suuremat revideerimist oma minevikupagasis, mis sind kannab ja mis on oma aja ära elanud.

Lõpptulemusena võib öelda, et sel  nädalal on sul kõik võimalused avatud, lihtsalt tee õiged valikud. Ka soovunelmad pole sel nädalal võimatud ega nende täitumised – kõik oleneb sinu valikutest. Meeles tuleb pidada ka seda, et kõik pole kuld mis hiilgab ja muld mis mustab…

Ole sel nädalal avatud erinevatele võimalustele, mis sinu teele ette saadetakse, aga pea sedagi silmas, et iga ideaalne võimalus ei tule sinuni hõbekandikul. Vahest on parimad võimalused just kõige kehvemas pakendis ja parimas pakendis kõige kehvemad võimalused. Ole siin siis valmis kasutama oma intuitsiooni, intellekti ja kainet talupojamõistust samaaegselt, et teha õige valik.

Sellel nädalal tasub sul oma soovidega väga ettevaatlik olla, sest need kipuvad täide minema ja miskipärast julgen arvata, et sa ei soovi mitte, et iga su soov täituks… Seega, ole äärmiselt täpne, mismoodi ja kuidas sel nädalal oma soove Universumisse saadad.

Ka on sel nädalal eriti vaja tähelepanelik olla oma valikute osas, iga vale valik annab sulle korraliku õppetunni, see on sinu enda arenguks vajalik ja kuigi sulle need õppetunnid ja katsumused üldse ei meeldi, mida need valed valikud endaga kaasa toovad, on seda vaja selleks, et hakkaksid ennast rohkem kuulama ja ei laseks end illusioonidel lõksu tõmmata. Oluline on siin keskenduda sellele, mis on sinu jaoks just praegu kõige õigem valik ja mida sa vajad ja mitte see, mida tahad…

Soovin sulle sel nädalal häid kordaminekuid ja õigeid valikuid. Pea meeles ühte lihtsat reeglit: sinu enda arengu jaoks on parim see, mida vajad, mitte see, mida tahad.

-Diana-

Eelmine artikkelSõnumid 11.-17. aprillini
Järgmine artikkelSõnumid 25. aprillist – 01. maini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi