Sõnumid 2.-8. maini

0
17191

1Tagasi igapäeva

Foto: erakogu

Nii, minu paarinädalane jõudeaeg siin mägede ja kärestike vahel saab läbi ning tuleb tagasi pöörduda oma igapäevasesse argipäeva. Oh, see imeline ja aktiivne puhkus – eemal levist ja internetist, mis siin oli, on nüüd mööda saanud ja hakkangi kodu poole tagasi sõitma. Sõit saab olema pikk, pingeline, aga kaunis. Kui veab, näen teel ka põhjapõtru. Tulles mul neid küll näha ei õnnestunud, kuigi pidid igapäevane vaatepilt olema, siis vast lahkudes on neid ikkagi näha. Samas ei pruugi, sest eks ka põhjapõtradel on kätte jõudnud poegimisperiood ning seetõttu neid ka teedel vähem liikvel.

Koju tagasi jõudes on kohe ees ootamas hunnik kirju, sõnumeid, nõiaköök oma katlaga, mis podisemist tahab, kooli laager, kutsikad ja ka konstellatsioonid ning massaažid. Olen end korralikult laadida saanud ning valmis taas tegutsema hakkama. Kes minuni jõudma peavad, need ka jõuavad – ühel või teisel viisil. Seega, peatse kohtumiseni.

Kuna sõnumite formaat on muutunud, siis nüüdseks saad oma sünnikuupäeva vahemikuni liikuda klikkides nupukesele „Järgmine“ ja vaata millised sõnumid sulle seekord avanevad.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev
  • Lõpusõnum
Tagasi

Energiavahetus

Foto: The Gioo Wallpaper

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 25. aprillist – 01. maini
Järgmine artikkelTaaskohtumine Keilaga
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi