Sõnumid 4-10. aprillini

0
18488
Tagasi
Järgmine

Muutused

Foto: Denise Brosseau

Huvitav on näha, kuidas üks nädal võib nii suured muutused tuua. Jah, pean tunnistama, et eelmise nädala muutused polnud just need, millega arvestanud olin, aga ma ei lase end sellest heidutada. Teen oma asja endiselt edasi ja vaatame mis ja kuidas edasi. Tegin sel nädalal ka sõnumite osas muudatusi. Et kui juba muutused teemaks, siis teen seda ka siin ja täpselt siis, kui leian, et selleks õige aeg on ja leian viisi, mis mulle endale kõige mugavam ja meeldivam on. Seekordne lahendus on küll mahukam ja pikem, aga kas ja kuidas see teile, kui lugejatele, meeldib, on juba iseasi. Kas ma sel viisil ka järgmine nädal jätkan, selgub ka hiljem, aga teen sel korral nii proovi. Küll ma ükskord selle endale ja teile sobiva variandi ka üles leian.

Minu elus on kindlasti suured muutused toimumas ja see sõit on igati äge olnud ja mis siis veel saab, kui need muutused oma täies võimsuses tööle rakenduvad ja ühel hetkel nende vilju nautima saab hakata…. Ohohoo, siis on küll, et hoia piip ja prillid, aga tean 100% kindlalt, et see kõik on seda väärt, et praegu endast kõik anda ja pühenduda millelegi, milles veel parem olla. Kevad on üldse hea aeg muutusteks ja see nädal veel eriti hea, sest eelmine nädala lõpp päädis meil Kuu loomise ja viimaks selle tobeda maskiballi lõpetamisega. Nüüd saab rahulikumalt hingata ilma, et keegi sind kurja pilguga vaatab.

Ega ma pikemalt siin sissejuhatuses väga ei seletagi, vaid lasen sul endal selle nädala sõnumitele pilgu peale heita ja anna kommentaarides teada, kuidas ja kas sulle need muutused sõnumites sobivad või mitte?

Mis seal siis ikka, läheme siis jooksvalt edasi selle nädala sõnumitega. Kuna sõnumite edastamine on saanud traditsiooniks kuupäevade lõikes, siis sellega ka hetkel jätkame. Võibolla hiljem tulevad veel mõned muutused ka sõnumite edastamise osas, aga eks siis nendega tegeleme juba jooksvalt.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord saadetud on.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: You Tube

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 28. märtsist 3. aprillini
Järgmine artikkelSõnumid 11.-17. aprillini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi