Sõnumid 9. – 15. maini

1
30023

1Muutuste lainel

Selle nädala eessõna saab olema lühike, sest pühapäeval oli ju emadepäev ning veetsin selle suures osas oma lastega ning ega siis enam väga palju aega jäänudki, et sõnumeid kirjutama hakata. Seega, selle nädala sõnumid on veidi lühemas kuues kui tavaliselt, aga loodan, et annate selle mulle andeks :D

Uus nädal toob endaga kaasa suuri muutusi nii isiklikus kui suuremas pildis ja loodan, et oled nendeks muutusteks valmis. Üks on kindel, et kõik muutused, mis ees on ootamas, ei pruugi olla kõige meeldivamad, aga need on just need, mis sind kõige enam arendavad. Seega, võta kõik muutused rõõmuga vastu ja mida kiiremini sa seda aktsepteerid, mis toimub, seda kiiremini saad oma uue eluga edasi minna.

Mis seal siis ikka, läheme siis jooksvalt edasi selle nädala sõnumitega. Kuna sõnumite edastamine on saanud traditsiooniks kuupäevade lõikes, siis sellega ka hetkel jätkame. Võibolla hiljem tulevad veel mõned muutused ka sõnumite edastamise osas, aga eks siis nendega tegeleme juba jooksvalt.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord saadetud on.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: The Spirit Science

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTaaskohtumine Keilaga
Järgmine artikkelSõnumid 16. – 22. maini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi