Sõnumid kevade algusnädalaks

1
14669
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Uday. G. Mohite. Illustrations

Nädala esimesel poolel on kõik hästi, on pidu ja tralli ning kuhjaga rõõmu. See kõik jätkub ka nädala teisel poolel, aga siis tuleb sul juba oma finantside osas silma peal hoidma ning andmise ja võtmise tasakaal paika saada. Kui sul on rohkem kui teistel, siis jaga seda küllust ka nendega, kes seda hetkel väga vajavad ning kui seda teed, ei jääda sullegi võlgu. Ära unusta seda, et jagades midagi välja puhtast südamest, ootamata midagi tagasi saada, saad tagasi tegelikult enam. Kui teed head, siis tee seda puhtast südamest ja mitte selleks, et teised ka näeksid ning sind sotsiaalmeedias kiidaksid. Pea meeles seda, et Karma peab arvet ja kui lõikad kasu kellegi hädast, siis varsti oled ise hädas.

Mis puudutab sinu tervist, siis kui oled selle eest eelnevalt hoolt kandud, on see sul ka väga hea, saad täiel rinnal kevade algust nautida ning tunda oma heast tervisest rõõmu.

Raha osas on sul sel nädalal aga tee valla just siis, kui lähened raha loomisesse loominguliselt. Kui soovid oma raha kasvatada, siis otsi üles oma lennukad ideed, mille oled vaka alla saatnud, sest oled arvanud, et need on võibolla liiga pöörased või on keegi lähedastest need varasemalt maha laitnud. Just nüüd on käes õige aeg need lennukad ideed ellu saata. Ja kõige parem aeg selleks on just reedel, kui täiskuu oma võimu näitab. Usalda oma sisetunnet ning näed, kuidas sulle hakkavad avanema teised väravad ja uksed, mis enne kinni on olnud.

Mis sel nädalal positiivset on? Kuidas nüüd võtta, aga positiivne on see, et sul on sel nädalal rohkem tööd kui muidu (kellele positiivne, kellele mitte, aga kui tööd rohkem, on ka tasu suurem). Sinule on pandud suurem vastutus kui varasemalt, mis võib tähendada ka seda, et oodata on sul edutamist, aga iseasi on see, kas sa seda edutamist nii väga just oodanud oled, on teine küsimus. Ka tuleb sul sel nädalal tegemata asjad kindlasti ära lõpetada, vastasel korral oled omadega suuremas ummikus kui kunagi varem. Seega, võta siit endale kaasa see, et tänasida toimetusi ära viska homse varna!

Millele sel nädalal siis pead rohkem tähelepanu pöörama? Kui sulle saadetakse ette raskusi, siis katsu neile leida lahendusi teisest vaatevinklist. Kui sa oled pidevalt mingitele asjadele lähenenud ühtviisi ja oled saanud kogu aeg sama vastuse, reaktsiooni, siis on aeg mõista seda, et samale probleemile ühtviisi lähenedes midagi ei muutu. Astu vajadusel samm tagasi, et näha suuremat pilti ning siis, vastavalt sellele suuremale pildile, leia teine lähenemisviis. Sulle pakutakse sel nädalal just neid võimalusi, mis ootavad sinult loomingulist lähenemist. Seega, ära keskendu probleemile vaid ole meelestatud lahendusele. Kui keskendud probleemile, siis seda sa ka saad. Kui aga oled meelestatud lahendusele, siis ka lahendus sinuni tuleb. Ole valmis ka selleks, et lahendus võib sinuni jõuda ka väga kummalisi teid pidi, millele sa varem üldse tähelepanu pööranud pole.

Nädala kokkuvõtte võib sulle lugeda edukaks. Kui võtad eelnevaid soovitusi endale teadmiseks, siis nädala lõpuks oled sina võitja, ka siis, kui pead rinda pistma raskustega. Usu endasse ja kõik on võimalik. Tea, sa suudad rohkem kui arvatagi oskad, anna endale lihtsalt võimalus olla loominguline ning keskenduda lahenduste leidmisele.

Soovin sulle mõnusat kevade algust ning meeleolukat nädalat!

-Diana-

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid naistepäeva nädalaks
Järgmine artikkelSõnumid 21-27. märtsiks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi