Sõnumid pööripäeva nädalaks

0
22742

1Jaanipäevaks kõrgeks kasvab rohi

Ja ongi, juba sel teisipäeval, kätte jõudmas suvine pööripäev ning paljude jaoks ka kauaoodatud pikk nädalavahetus, mis saab alguse jaanipäeva tähistamisega :D

Sõites mööda Eestit ringi, näed, kuidas siin-seal on juba heinamaadelt silo ära tehtud või on selle tegemine täies hoos. Isegi hein on mõningates kohtades juba maha niidetud ja pallitatud. Mõned viljapõllud hakkavad juba kergelt kolletama…, mis omakorda viitab sellele, et ega sügiski enam mägede taga ole. Imelik on sellele mõelda, sest alles ju lõpetasid sirelid õitsemise, mairoos ning jasmiin alles õitseb või on õitsema minemas. Alles läks kõik roheliseks, aga samas teisest otsast hakkab loodus juba sügiseks ettevalmistusi tegema… Seda kõike märgates jääb mulje, et meil on see suvine aeg kuidagi väga lühikeseks jäänud. Kui mõtlen tagasi ajale, mil ise laps olin, siis sai juba aprillis-mais, oleneb aastast, ujumas käidud ja seda oktoobrini välja, siis nüüd on seda sooja, suvist aega kuidagi kordades lühemaks jäänud ning sügis-talvist sombust ilma on rohkem tulnud ning neli aastaaega on oma proportsioonidest totaalselt väljas.

Kuna suvi on jäänud kuidagi nii üürikeseks, siis on mul endal käed-jalad rohkem tööd täis, sest kõik taimed kipuvad korraga valmis saama, mida korjata vaja. Varem olid need rohkem hajutatud ning oli rohkem aega nende korjamiseks. Lihtsalt nii kummaline on mõelda ja vaadata, kuidas aastad on nii palju muutunud selle ajaga, kui ise noorem olid. Mis seal ikka, võtta tuleb seda nii nagu ta on ja loota, et vast varsti on jälle on meil 4 aastaaega tagasi oma õiges proportsioonis :D

Mis seal siis ikka, läheme siis jooksvalt edasi selle nädala sõnumitega. Kuna sõnumite edastamine on saanud traditsiooniks kuupäevade lõikes, siis sellega ka hetkel jätkame. Võibolla hiljem tulevad veel mõned muutused ka sõnumite edastamise osas, aga eks siis nendega tegeleme juba jooksvalt.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord saadetud on.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLuuletus – MEM CAFE
Järgmine artikkelOleme tagasi
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi