Taroskoop juunikuuks

16
61943
Tagasi
Järgmine

Juunit iseloomustab

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Juunikuud iseloomustab müntide neli, mis tähendab, et ollakse tundlik kõige suhtes, mis puudutab asju, omandit ja isegi meile väärtuslikke hetki. Meie hulgas on kindlasti neid, kes imestavad, et

„Oh õudust! Alles õitsesid lumikellukesed ja juba on käes juunikuu“,

justkui oleks suvi läbi ja midagi tegemata jäänud.
Tee omale näiteks nimekiri, mida sa kindlasti sellel suvel teha soovid ning pane see nähtavale kohale (külmkapile või vannitoa peeglile). Selle asemel, et päiksepaistelistel päevadel teleka ees lösutada, võta nimekiri ette ja tegutse. Nii lood omale mälestusi ning seda tasub teha ka teistel aastaaegadel, mitte ainult suvel. Me meenutame hiljem seiklusi ja ärevaid ettevõtmisi, mitte teleri ees või voodis veedetud tunde.
Mis on tähtis, arvestades sinu praegust olukorda ning millele tuleks juunis tähelepanu pöörata, saad lugeda allpool olevas taroskoobis. Lisaks on peidetud sõnumite alla ära toodud ka märksõnad. Neid märksõnu lugedes võid võtta esimest pähe torkavat mõtet või pilti kui sõnumit sinu alateadvuse poolt.

Tagasi
Järgmine


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelMaskid näonaha vitaalsuse parandamiseks
Järgmine artikkelInglisõnumid jaanikuu esimeseks nädalaks
Olen 24 aastane rakenduskõrgkooli lõpetanu, keda huvitab eneseareng, alternatiivravi võimalused ja tervislik elustiil. Samuti käin ma krsitallteraapia koolitustel ning tegelen mediteerimisega.

16 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi