Taroskoop maikuuks

10
34899
Tagasi
Järgmine

Jäär

Jääradel tasuks maikuu jooksul tähelepanelikult jälgida, mis toimub nende sisemaailmas ehk mõtetes. Iga sinu mõte, mida sa mõtled ja iga sinu tunne, mida sa tunned, loob sinu isiklikku reaalsust. Meel muutub järjest enam selle sarnaseks, millega ta hõivatud on. Ehk siis, mida rohkem sa oma peas negatiivseid mõtteid ketrad, seda suuremana sinu probleemid tunduvad. Pea meeles, kui mõtled oma peas midagi, siis sellega seoses tekib vastav tunne ning kui kehas on kehv tunne, siis tekib peas samuti mõte, mis on kehv. Eelnev lugu kehtib ka positiivsete emotsioonide kohta. Seega see on enamjaolt meie enda valida, kuidas me end oma nahas tunneme.

Foto: Jean Raffa
Foto: Jean Raffa

Oled mai alguses sageli kinni varasemates plaanides ja mälestustes. Kavatsuste meenutamine võimaldab sul oma asukohta määratleda. Kas oled jõudnud sinna kuhu tahtsid? Kui see nii ei ole, siis küsi endalt ja vasta ausalt:

“Kas olen selle nimel piisavalt tegutsenud või kas saavutatu teeks mind õnnelikumaks?”

Sul ei tasu loota, et keegi teine sinusse tegutsemistahet ja motivatsiooni süstib, sest seda saad teha ainult sina ise.

Maikuus pööra erilist tähelepanu oma kehale ja vaimule. Võta endale piisavalt aega, et igapäevaste ülesannetega toime tulla ja hoia oma lähedaste poole, kes sinust tõeliselt hoolivad. Kui sulle annab nõu naisterahvas, keda sa hästi tunned ja usaldad, siis püüa enda olukorda vaadata kõrvalt nii nagu tema sind selles näeb. Maikuu juhib sind kasvu ja arenguni, mis võib kaasa tuua ka suurema palganumbri.

Peidetud sõnumid:

Tagasi
Järgmine


lhv seb swed nordea

 

10 KOMMENTAARI

  1. Tänan!! Vähi märgi juurde leitud pilt on TÄPSELT nagu minu muinasjutu mälupildist (ja see mõjub maagiliselt). Hämmastav.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi