Taroskoop maikuuks

10
34908
Tagasi
Järgmine

Sõnn

Sõnnid peaksid kindlasti mõtlema selle peale, kuidas tärkavast loodusest maksimumi võtta, sest just nii koguvad nad energiat aegadeks, kui ööd on pikemad kui päevad. Pane seljakott kokku ning võta ette väike matk metsa või mere äärde. Mina soovitan kaasa võtta järgmised asjad: tekk või alusmatt, paber ja pliiatsid, kaameraga telefon ja kõrvaklapid. Ära unusta kaasa võtta joogivett ja oma lemmikmaiustus. Hellita ennast, sest sa oled seda väärt!

Foto: Abstract
Foto: Abstract

Sul on väga peen vaist selle suhtes, mis on teostatav. Maikuus on sul palju kannatlikust, mis võimaldab sul igasugused valikuid kainelt kaalutleda ja õiget aega nende teostamiseks ära oodata. Ära lase asjadel lihtsalt juhtuda, vaid haara kontroll enda kätte. Ole igas hetkes kohal, kuid ära tõmbu sisemaailma ega otsi maagiat sealt, kus seda pole.

Kui sul tekib tunne, et motivatsioon on justkui kadunud, siis meenuta omale seda rõõmu, millest oled unistanud, kui kord eesmärgini jõuad. Lase end mälestustel inspireerida ja heida pilk lapsepõlve. Tuleta omale meelde, mis tegi sind noorena õnnelikuks. Leia enda südames üles laps, kes armastab maailma avastada. Võta kätte paber ja õlipastellid ning asu joonistama isegi, kui arvad, et sa ei oska joonistada. Iga pilt, mille sa joonistad on täiuslik. Ära sea ootusi, milline su teos olema peaks, vaid lihtsalt tunne rõõmu loomisest nii nagu sa tegid seda viieaastaselt.

Mai võib tuua muret ja kaotusi. Sulle võib vastu astuda vana probleem või harjumus, millest uskusid, et see on juba ületatud. Niipea, kui taipad milles õppetükk seisneb, on väljapääs peagi käeulatuses.

Peidetud sõnumid:

  • Taaskohtumine vana hirmuga
  • Päikeseloojang
  • Romantilised unistused
  • Avastamisrõõm
Tagasi
Järgmine


lhv seb swed nordea

 

10 KOMMENTAARI

  1. Tänan!! Vähi märgi juurde leitud pilt on TÄPSELT nagu minu muinasjutu mälupildist (ja see mõjub maagiliselt). Hämmastav.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi