Muutusteaja müstilised minutid

0
2479
Tagasi
Järgmine

Ulmelood

Järgnevad ulmelood kõnetavad kõiki eneseotsijaid, taevavaatlejaid, päikesega rääkijaid, puudekallistajaid ja inglitega seltsijaid. Nende lugude peategelane on igavik ning kaastegelaseks maa ja taeva vahel arenev igavikulise hingega jumalik inimene.

Aasta 2012 oli suure pöörde hetk, millest juba enne seda palju räägiti. Sellest müstilisest aastanumbrist kõneldi holistilise kallakuga raadio -ja telesaadetes, kirjutati raamatutes ja meedias. Peavoolumeedias küll irooniaga, kuid alternatiivmeedias sügavuti. Peale seda aastat pidavat maailm tundmatuseni muutuma, nii iga indiviidi kui ka inimkonna tasandil, sest üks tohutu pikk ajajärk planeedi arengus pidavat läbi saama ja uue saabumist ei takistavat ükski maine jõud. Kes tahtis, see uskus neid arutlusi ja kirjutusi, kes ei tahtnud, see ei uskunud. Vaba tahte planeet ikkagi.

Aastal 2012 või 2013 hakkasid ühe tavalise eesti inimese elus toimuma eriskummalised juhtumused, tasapisi hoogu kerides. Justkui praktiliseks kinnituseks enne kuuldud teooriale. Niisiis teooriast sai praktika. Kuigi autor kasutab allolevates lõikudes peategelase märkimiseks mina-vormi, siis peaks neid võtma fantaasiaküllase ulmelise rännakuna, otsimata prototüüpi.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelSõnumid 6.-12. septembriks
Järgmine artikkelSõnumid 13.-19. septembriks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi