Tagasi
Järgmine

Kodu kui sinu kindlus

Tihti inimesed kurdavad kehva enesetunnet, või on neil hulk erinevaid tervisehädasid ja ravi otsitakse perearstilt tablettide ja tilkade näol. Tegelikult võiks esmalt üle vaadata selle, mis toimub sinu enda kodus. Millise tundega sa töölt või puhkuselt koju naased, on see tunne meeldiv ja ootusrikas või tekitab see sinus ebameeldivust ja rusutust? Kui koju naasmine tekitab sinus ebameeldivust, siis on see just sinu probleemide algus, sest keskkond, milles viibid on saastatud. Et uuesti ennast hästi tunda ja kodus end turvaliselt tunda, tuleb kodu energeetiliselt korda teha. Sest sind ümbritsev väline maailm on paigast ning korrast ära ja see peegeldub sinu sisemisse maailma ning viies ka selle korrast ära ning tehes selle haigeks. Kui koristad ära oma välise maailma, siis pääsevad liikuma ka kõik seismajäänud energiad, mis tekitavad probleeme. Alles siis, kui seiskunud energiad uuesti liikuma saavad, saab paranemine alata ja seda igal tasandil, nii väljas kui sees.

Sinu kodu ja keskkond, kus viibid, peavad alati olema energeetiliselt puhtad, sest kuidas sa saaksid hoida oma sisemise maailma korras ning tasakaalus, kui sind ümbritsevad seiskunud, võõrad, haiged ja teistest mahajäänud energiad? Selline keskkond täis surnud ja seiskunud energiatompe on nii sulle kui ka sinu perele või sealviibivatele inimesetel vägagi mürgine.

Kuidas võõrad energiad meie koju saavad?

Me toome tahtmatult päevast-päeva endaga kaasa võõrast energiat, olgu seda töölt, kauplusest, ühistranspordist jne. Kõik asjad salvestavad endasse energiat. Salvestavad teiste inimeste pingeid, emotsioone ja need kõik peegelduvad keskkonda ning mõjutades sinu igapäevaseid mõtteid, tundeid ning üldist olekut. Kui oled sellised negatiivsed energiad endaga koju kaasa toonud, siis ei ole ka sinu kodu energeetiliselt puhas ja sealsed inimesed ei tunne ennast hästi, isegi sinu külalised tunnevad ennast rusutuna. Sellises kodus võib tihti esineda tülisid, halvasti ütlemisi, uste paugutamisi jne. Kui aga kodu on surnud energiatest puhastatud, siis valitseb seal rahu, harmoonia ja kõik tunnevad ennast hästi, õnnelikuna ja turvaliselt.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupule: “Järgmine” või vali rippmenüüst sulle sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelAluselise vee mõju organismile
Järgmine artikkelKristalliteraapia
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi