52 nädala säästuplaan

3
7124

Kui räägitakse säästmisest, siis tekitab see enamuses frustratsiooni. Mille eest ma säästan, kui pole võimalust kõiki arveidki ära maksta… Enamus pankasid pakub erinevaid säästuhoiuseid, aga ka neil on kuumaksud või siis aastamaksud, olenevalt siis säästusüsteemist, mida olete valinud.

Kuid täna sattus mulle ette üks väga huvitav säästuplaan, mis tegelikult on täiesti teostatav. Mis oleks, kui selle aasta lõpuks on teie säästukontol (olgu see siis rahakassa või muu variant) 1378 euro võrra rikkam? Mulle tundub see igati ahvatlev ja proovimist väärt. Alustada ei tulegi paljuga, ainult ühe euroga esimesel nädalal. Iga nädal säästad eelmisest nädalast ühe euro rohkem.

Säästuplaan ise on siis selline

Aastane säästuplaan

Omalt poolt lisaks sellele kõrvale ühe purgi või kassa, kuhu sisse saab 52. nädalal pista sedeli, millest selleks nädalaks loobutud või tehtud, et säästuplaan saaks aset leida. Ning aasta lõpus tehke oma purk lahti ning vaata, millest ja kui paljust siis tegelikult loobuti. Andke siis aasta lõpus ka meile teada, kas ja kuidas teile see plaan sobis ning millest kokkuvõttes loobusite ja kas sellest ka kahju on ja kas pingutus oli seda väärt.

Säästupurk

Kõigile proovijatele soovin edu ja alustagem koos juba sellel nädalal, veel on võimalus. Õnnelikku, rikkalikku ning unistuste täitumiste aastat teile!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelSuur praakimine: Meie vesi
Järgmine artikkelKõrgelt-tunnustatud filmiprodutsendi surma tagamaadest
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

  1. Ma saan aru, et aasta algus hea lihtne, selle 10-15 eurot kuus leiavad paljud ja saavad kõrvale panna. Aga aasta lõpus tuleks kõrvale panna juba ~200 eurot. Mõne jaoks on see terve kuu toiduraha. Oletame, et inimene teebib on 600 eurot kuus, kui maksud/üürid/laenud vms sellest summast üle poole neelavad, siis seda 200 eurot leida, mis kõrvale panna (ilma lisa teenimata) on ikka tõeliselt keeruline.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi