Ava oma meeled küllusele!

14
122442

1Külgetõmbeseadus

Kontrolli oma mõtteid!

Nii inimlik on mõelda, et raha ei ole ja seda või toda ei saa endale lubada. Tegelikult on asi selles, et sa ise peletad raha endast eemale, sest sellise mõtteviisiga kutsud sa enda juurde vaesust. Kuidas? Oled sa kunagi kuulnud ühte  ingliskeelset väljendit “Energy Flows Where Attention Goes” ehk  energiavoog suunatakse sinna, kuhu on keskendunud tähelepanu.

Kui aga inimese kogu tähelepanu on suunatud sellele, et mul ei ole raha ja ma ei saa seda endale lubada; või samamoodi vastatakse lapsele, et me ei saa endale lubada, sest meil ei ole selleks raha – mida see siis näitab? See näitabki seda, et inimene ei soovi raha saada või neid esemeid/emotsioone endale lubada ja ta ise kutsub seda vaesust või saamatust enesega hakkamasaamisega endale ligi. Ma tean, et seda on julm nii öelda ja raske on mõelda positiivselt, kui sul on pidevalt millestki puudus. Lihtsam on öelda kui teha, aga ikkagi püüa mõelda positiivselt ning suuna oma energia teises suunas ja asjad hakkavad arenema. Kui küsitakse, siis antakse – tulemus oleneb ainult sellest, mida küsitakse.

Selleks ei pea sa palju tegema, lihtsalt muuda veidikene oma mõttemaailma ning mõtle positiivselt

 • Raha tuleb lihtsalt ja pidevalt!

Kui sa mõtled pidevalt sellele, et raha saamiseks pead sa tegema meeletult tööd ja see, mis tuleb, on nii pisku, siis mõtled sa taas valesti! Seevastu ole tänulik selle eest, mis sul on ning täna Universumit näiteks valjusti või mõttes öeldud sõnadega:

 • Mul on enam kui küllalt!
 • On olemas rikkalikult raha ning see tuleb minu juurde!
 • Ma armastan rikkust ja raha ning rikkus ja raha armastavad mind!
 • Olen rikkuse, raha ja külluse magnet!
 • Ma saan iga päev raha!

Viimaks ära unusta tänada!

 • Ma tänan! Aitähh! Suur tänu! Suur tänu kõige eest!

Et raha püsiks sinu kodus ja oleks sinuga ning rikkus armastaks sinuga olemist, ei tohi palgapäeval saadud rahast raisata sentigi! Raha peab ööbima 24 h kodus või siis pangaarvel, kellele kuidas töötasu makstakse!

Kindlasti oled kuulnud või näinud ka seda, et hoitakse suuremat kupüüri rahakotis (krooni ajal oli selleks sobilik näiteks 50 EEK). Kui sa ise seda ei teinud, siis mõni sõber raudselt hoidis. Miks? Iidsed targad soovitasid kanda suuremat rahakupüüri endaga rahakotis, sest kui raha “laeb end täis” sinu enese energiast, siis hakkab ta raha ligi tõmbama. See on ehe näide ka sellest, et inimestel, kellel on raha tõmbavad seda magnetina endale pidevalt ligi, sest nad mõtlevad positiivselt ning neil ei keerle pidevalt peas mõtted, et ta ei saa endale seda või toda lubada. Pigem mõtleb ta selles suunas: “Nüüd, kui raha käes, saan ma seda endale lubada!

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”

Tagasi
Eelmine artikkelPlastiktoodete tähised – mida need tähendavad
Järgmine artikkelMuuda oma nahk säravaks looduslikul viisil
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

14 KOMMENTAARI

 1. Jimm Carry kirjutas ka 10 aastase poisikesena endake 10 moljonilise tšeki ja ta selle ka saanud ja rohkem veel. Mida usud ja tunned, seda saad.☺???

 2. Jimm Carry kirjutas ka 10 aastase poisikesena endale 10 miljonilise tšeki. Ta on seda ka saanud ja rohkem veel. Saad seda, mida usud ja tunned!☺

 3. Pisikese lisakommentaarina ütleksin, et külgetõmbeseadus ei ole enese vägistamine positiivsete mõtetega hetkel kui olukord on kaugel sellest, mida sa justkui peaksid mõtlema. Võti peitub aksepteerimises, vastu võitlemise lõpetamises ning tänulikkuses selle eest, mis sul hetkel siiski juba olemas on. Kui vägisi püüda sisendada endale vastuolulisi sõnumeid siis võib see meis hoopis viha ja frustratsiooni tekitada ning efekt on vastupidine sellele, mida loodeti. Ja siit tulebki domino efekt… Pigem alustada hetke olukorra neutraalseks tegemisest enda mõtlemises ning hakata märkama, mis meil juba on. Külluslikult küllust ja edu kõigile!! :)

 4. Kas vanu tsekke võib ka kuidagi ära visata, põletada?.Mul külluse laegas hakkab neid juba täis saama….

  • Aga mis sa saad sinna teha, et usutakse ja kas on vaja üldse teha? ;) Mis kurja sellest sünnib peale selle, et SINA aru ei saa? :D

 5. Erika – Just, kui teed kolmel järjestikusel kuul tšeki, siis sinu laekas on 3 tšekki. Küllusetšeki teed 24 tundi peale kuu loomist. Öösel seda just tegema ei pea, teed hommikul, kui kuu loomine toimus öösel.

 6. Et kolme korraga mul 3 tsekki? Eelvalmistatud põhja võib varem valmis teha? Ja kas peab täitma täpselt 24h hiljem? Vaatan,et osad on täiesti öösel…

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi