Oled empaat või ülitundlik inimene?

10
11709

1Empaat või ülitundlik inimene?

Foto: thebluetemple.wordpress.com

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kas tajud end ümbritsevate inimeste tundeid ja sulle tundub nagu oleksid kameeleon, kelle meeleolu muutub vastavalt inimestele, kes sind ümbritsevad?

  • Oled äärmiselt tundlik kõige sind ümbritseva suhtes?
  • Tead alati intuitiivselt rohkem kui teised?
  • Sa väldid rahvarohkeid kohti, sest seal viibimine on sulle piinarikas ning väsitav?
  • Suheldes inimestega, tunned end tihti kurnatud ja väsinuna?
  • Vajad aega, et olla omaette?
  • Sa tunned justkui ei kuuluks sa siia maailma?

Kui oled üks neist inimestest, kes kõike seda tajub, siis ühel hetkel võid tunda, et sa enam ei jaksa seda koormat kanda. Tea seda, et seda pole vajagi ning sa pole seda kohustatud tegema! Sa koged seda kõike sellepärast, et sa oled ülitundlik inimene ja/või empaat. Sa tunnetad maailma hoopis teistmoodi ja mitmel erineval tasandil, kui teised inimesed. See teadmine toob sulle mõistmist ja arusaamist, miks sa nii või teisiti tunned. See on jõud sinu sees, mis vajab avastamist. Sinuga ei ole midagi lahti, vastupidi, see on midagi, millest sa hakkad peagi rõõmu tundma!

Postituse lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

10 KOMMENTAARI

  1. Jah, ühtepidi on see kingitus- saad olla teistele tervendajaks, aga teistpidi on see suur koorem kanda, teised peavad sind mingiks nõrgukeseks, sest nad ei mõista, mis tegelikult toimub, et empaat peab kulutama iga asja peale palju rohkem energiat kui “tavainimene”, enesekaitse/enda laadimise peale läheb suuresti energiat ja ka aega.

  2. kõik oleks normaalsus, kui ühiskond aktsepteeriks inimest just sellisena nagu ta on. tegelikkus on kahjuks risti-vastu tundlikusele. ruuliv põhimõte on – kui sind ei ole siin, kohe ja silmapilkselt, siis sind ei ole olemas. nii lõhutakse inimesi inimese poolt; toimub just-kui [armutu]võitlus eksistentsi nimel. kahjuks on kaotajaks vaid inimene; inimnäo kadumine on ka inimkonna kadumine. jääb vaid mass, millel puudub nägu.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi