Tagasi
Järgmine

Mis vahepeal toimunud on?

Vahepeal on nii palju toimunud – olen käinud ühel põneval, maagilisel ja vabastaval üritusel, mida viis läbi šamaan Anu. Osalenud taimeravi koolitusel ning juba sel maagilisel nõidade reedel, 13. aprillil, lähen taaskordühele ühele äärmiselt väekale naiste saunarituaalile. Saladuskatte all võin öelda, et kui hästi tahta, siis sinna on veel paar vaba kohta saada. Kasuta juhust ja võta sõbranna ka kaasa. Aga nüüd siis jätkame küünlamaagiaga, kui Küünlamaagia põhitõdede I osas kirjutasin sellest, mis on küünlamaagia, milliseid küünlaid ning aroome kasutada ning kuidas rituaaliks ette valmistada. Teises osas kirjutan lähemalt sellest, kuidas küünlamaagia toimib, kui tähtis on kuuseis, kuidas küünaldega ennustada ning annan aimu ka sellest, kuidas lugeda küünlaleeki, millised tähendused on erineval leegil, vaha sulamisel, kui küünal keset rituaali kustub või ei taha üldse põlema minna või koguni ei kustu ära…

Kuidas küünlamaagia toimib?

Foto: Marabout

Kas küünal on iseenesest maagiline ja seda on võimalik sisse ja välja lülitada? Ei, küünal üksi ei ole maagiline, maagia tekib siis, kui küünal põlema süüdatakse – nimelt küünlaleek on see, mis maagiat teeb. Küünal ja tema vaha on leegi ja tule “kütus”, mis loob maagia. Võta seda nii, et küünal on maagia loomise tööriist ja kui soovid, siis jah, see on ka maagiline tööriist ning seda tuleks vastavalt sellele ka kohelda.

Kõige levinumaks küünlamaagia kasutamisel on valged küünlad, mida on siis lihtne erinevate värviliste paberite abil muuta täpselt seda värvi, millist värvi küünalt sul parasjagu oma maagiarituaalis vaja läheb.

Tee endale selgeks, millist eesmärki sinu rituaal täitma peab ja kirjuta see paberile. Ütleme näiteks, et teed rahamaagiat. Kirjuta paberile oma taotlus – näiteks:

“Ma olen majanduslikult edukas ning jõukas”

Paljud küünlamaagia praktikuid kasutavad oma kavatsuste ja eesmärkide kirjutamisel näiteks ruune, sümboleid või maagilist (enda loodud) tähestikku. Kuna tegemist on rahamaagiaga, siis tuleks siin kasutada kas rohelist või kuldset paberit ning samuti küünal peaks olema sama värvi. Sel ajal, kui kirjutad oma taotluse paberile, kujuta endale ka vaimusilmas ette, kuidas oled oma eesmärgi juba saavutanud. Mõtle erinevatele viisidele, kuidas sinu eesmärk võiks manifesteeruda – saad näiteks palgatõusu vms. Võibolla on keegi sulle suurema summa võlgu ning maksab ootamatult kogu võla tagasi jne.

Sümboliga küünal
Foto: Etsy

Kui oled oma taotluse kirja pannud, voldi paber kokku, ise samal ajal kogu aeg oma taotlusele ning eesmärgile keskendudes. Mõned eelistavad selle kokku voltimise ajal loitsida või mantrat lugeda – kui oled samuti üks neist, siis on seda praegu hea teha. Loits või mantra ei pea olema midagi erilist, piisab ka lihtsast. Tean, et paljud, ka mina, ei ole suurem asi riimide seadja ning sa võid lausuda lihtsalt:

“Lisaraha, tule minu poole,
mulle kuluks täna vaba raha.
Lisaraha tule minu juurde;
nii nagu ma soovin, nii ka juhtub.

Nüüd, kui oled paberi kenasti kokku voltinud, pista ettevaatlikult selle üks nurk küünlaleeki, et paber tuld  võtaks. Hoia seda kokku volditud paberit käes nii kaua, kui vähegi võimalik (ilma, et oma sõrmi ära põletaksid) ja aseta see siis tulekindlale alusele, kaussi, taldrikule või patta ja lase sel seal lõplikult ära põleda.

Lase ka küünlal lõplikult ära põleda. Kui küünal on lõplikult ära põlenud, viska ülejäänud vaha koos põlenud tuhaga minema ja ära säilita seda järgmisteks rituaaliks. Reeglina ei jää küünlast suurt midagi järgi ja kui mingi osa vahast peaks alles jääma, mata see maha, viska prügikasti või hävita see mõnel muul sulle sobival viisil.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst sind huvitav lehekülg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelUSA hingamisekspert Dan Brulé tuleb Eestisse
Järgmine artikkelHirm on täiesti loomulik tunne
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi