Tagasi
Järgmine

Sissejuhatus küünlamaagiasse

Foto: Pond5

Küünlamaagia on üldse üks kõige levinum ning lihtsamaid maagia vorme. Iga inimene kasutab oma elus eri aegadel küünlamaagiat, nii ka sina, kui oled oma elus kasvõi ühe küünla mingisuguse eesmärgiga süüdanud. Olgu selleks siis hingede mälestuseks, tähtpäevaks, romantiline moment või lõõgastuseks – usu või mitte, aga iga kord küünalt süüdates mingi eesmärgiga, kasutad sa küünlamaagiat. Tegemist on maagiavormiga, mis ei vaja kalleid, edevaid ja erinevaid tseremoniaalseid esemeid. Mis tähendab seda, et igaüks, kes vähegi tahab, võib küünalt kasutades loitsida ning kasutada seda maagias. Mine oma elus ajas tagasi lapsepõlve ning mõtle sellele päevale, kui sul oli sünnipäev ning lauale toodi tort/kringel põlevate sünnipäevaküünaldega – mõtle nüüd sellele, mida sa tegid vahetult enne küünalde ära puhumist? Soovisid midagi südamest? Käitud samamoodi ka nüüd, täiskasvanuna? Kui kasutasid seda soovimist juba lapsena, siis kasutasid juba lapsenagi kõige lihtsamat küünlamaagiat. Küünlamaagia teooria on sama, ainult et nüüd kuulutad küünlamaagiat tehes mõttes või valjuhäälselt oma kavatsuse, milleks küünalt kasutad.

Kui sa nüüd mõtled sellele, millel põhineb sünnipäevaküünla maagia, siis siia kuulub kolm peamist põhimõtet:

  • teha endale selgeks eesmärk;
  • visualiseerida endale lõpptulemust:
  • keskenduda oma eesmärgile või soovile selleks, et sinu lõpptulemus manifesteeruks,

nii lihtne see ongi.

Foto: Seltsimees Emalenduri Nõiaköök

Otsustasin selle postituse teha seetõttu, et paar päeva tagasi oli mul vaja valmistada eesseisva küünlamaagia tarbeks üdini musti küünlaid, sest vajalikke meie kaubanduses lihtsalt pole. Tänu nende pisikeste, 10 cm pikkuste (fotol), mustade küünalde valmistamisega suutsin tõsiselt ära ehmatada nii mõnedki sõbrad, tuttavad ja lähedased, sest paljude inimeste jaoks assotsieeruvad mustad küünlad musta maagia ning satanismiga. Tegelikult on seal taga palju enamat ja see postitus ongi mõeldud selleks, et neid stereotüüpe murda ning inimesi veidi valgustada küünlamaagia põhitõdedest.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “loe seda edasi” või vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPüha basiilikuga allergiate vastu
Järgmine artikkelMahlakuu teise täisnädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi