Täiskuu soovikivid

0
1795

Sinine täiskuu

Foto: Redtent

Täna kell 15:37 võtab meie taevalaotuses võimust täiskuu, Luna. Ja nagu sa tead, on täiskuu ideaalne aeg erinevate loitsude elluviimiseks. Tänane kuu on veel eriti ilus, sest tegemist on sinise täiskuuga ning järgmine sinine täiskuu jõuab taevalaotusesse taaskord alles 31. oktoobril 2020. Tänase päeva toetavaks värviks on ilmselgelt sinine ning lõhnaks sobib ideaalselt patšuli (patchouli).

Kui Kuu on oma täies hiilguses, toob ta meile oma kõige võimsamat energiat ning tänu sellele võimsale energiale on ka täiskuu loitsud eriliselt tugevatoimelised ning ka soovid, mis on Universumisse saadetud just täiskuu ajal, saavad manifesteeruda oluliselt kiiremini. Et mitte oodata järgmist täiskuud, saad sa täiskuu energiat endaga iga kell kaasas kanda ja hoida seda enda juures maa peal tervelt kuu aega. Selleks vajad sa 30 valget ja/või halli kivikest, pole vahet milliseid kive kasutad, on need siis poolvääriskivid või tavalised – valik on sinu, vastavalt oma võimalustele ja soovile.

Mine õue, sellisesse kohta, kus täiskuuvalgus puudutab maapinnal lebavaid kive (kui see on sinu puhul võimalik) ja aseta kivid korrapäraselt ning ringikujuliselt maapinnale. Jäta nad sinna hommikuni, et kivid saaksid endasse ammutada kuu valgust ja energiat. Kivikesed lao ringi järgneva loitsuga:

Peeglike, peeglike maapinnal,
peegelda Lunale tema imelist naeratust.
Kahane nooreks ning kasva taaskord täis,
saada oma energiat kivikestesse maal.

Järgmise kuu tsükli ajal kasuta iga päev ühte kivi oma soovi täitmiseks või kasuta seda lihtsalt selleks, et tuua oma igapäeva täiskuu võimsat energiat. Iga päeva lõpus aseta kasutatud kivi soolveega täidetud kaussi, et kivi saaks uueks täiskuu rituaaliks vanast energiatest puhtaks. Uuel täiskuul lae oma kivikesed taas samamoodi.

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSuur reede ja Persephone kasvu ning arengu loits
Järgmine artikkelTee ise – marmoriseeritud munad
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi