Pane oma soovid täituma selle iidse täiskuu loitsuga

0
52275

1Kui ma vaid saaks….

Foto: Веда Мост

Kui oled loitsimise ja maagia osas skeptiline, ei ole sul mõtet seda postitust edasi lugeda. Kui aga leiad, et loitsud on sind alati paelunud ja tunned, et maagia on justkui üks osa sinust, mille oled oma sünniga siia Maale kaotanud, siis ilmselt leiad selle postituse enda jaoks ka informatiivse ning põneva olevat.

Aegade algusest peale on inimesi köitnud oma soovide täitumine ning juba iidsetel aegadel peeti nõidasid/maage/sortse üheks võimalikuks vahelüliks, kes olid võimelised erinevaid soove ka ellu tooma. Mida kõike inimesed ei oleks nõus andma selleks, et saavutada see ihaldatud, täiuslik ja soovitud elu ning elada edasi vastavalt oma tahtele ja enda kehtestatud reeglite järgi.

Foto: Nifty 150
Foto: Nifty 150

Mida soovid?

  • On see raha?
  • Unelmate abikaasa?
  • Armastus?
  • Seksikas keha?
  • Hea tervis?
  • Edu?
  • Hea õnn?
  • jne?

Võimalused on piiritud, kuid vaatamata sellele pole paljud inimesed, isegi kõikenäinud nõiad, kes on näinud neid soove oma silmade all täitumas, leidnud ikka seda õnne. Miks see nii on? Meeles tuleb pidada seda, et õnn on meeleseisund, mis on meis kõigis olemas ning on ainult ühe pisikese, aga elumuutva otsuse kaugusel.

Sellel hetkel, kui teed valiku/otsuse elada edaspidi õnnelikku elu, muutub kardinaalselt sinu elu.

Kui sa tahad minna seda teed, et viia täide oma soovid, siis pakun sulle siinkohal välja ühe iidse töötava vaaremade sooviloitsu ja kuna juba 14. novembril 2016 on taevas kõigi aegade võimsaim superkuu, siis on loitsu elluviimine sellel ajal veel eriti soodne.

Järgmiselt kolmelt leheküljelt leiad kõik vajaliku selleks, et oma sooviloits läbi viia ning vastused enimlevinud küsimustele. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Hetke kuufaas

Eelmine artikkelKonverentsi kokkuvõte – Millist Eestit me tahame?
Järgmine artikkelVaimustus vabanemisest
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi