Tagasi
Järgmine

Vali oma maagiline sümbol ja avasta enda hinge saladus

Foto: Steve Teeps

Nagu juba ühest meie varasemast testist avastasid, siis sümbolid on väga võimsad maagilised tööriistad. Need on arhetüübid, mis on maetud sügavale meie alateadvuse kõikehaaravasse pinnasesse.  Sümbolite maagiline vägi saab oma jõu kõikide inimeste alateadvusest, ühendades need omavahel nähtamatul, aga purunematul moel. Mida rohkem sümboleid oma elus kasutad, seda maagilisemaks nad muutuvad.

Selles testis lasen sul valida kuue äärmiselt võimsa sümboli vahel. Kõik nad on seotud nähtamatute jõududega. Neid on sajandeid kasutatud maagilistes rituaalides ning praktikates. Iidsed preestrid ja preestrinnad graveerisid neid märke oma rituaalsetesse esemetesse, et anda esemetele veel enam jõudu ning siseneda konkreetse sümboli väkke.

Tänagi kasutad siin nende sümbolite maagiat, leidmaks üles oma hinge tõeline soov ja saladus. Vaatle igat sümbolit rahulikult ning lase sel sinuga “rääkida”. Tunneta ja leia üles see üks, mis sind enda poole kõige enam tõmbab, milline neist kuuest sümbolist sind kutsub?

Milline sümbol kutsub sinu hinge?

Sümbol nr. 1.

Labürint

Sümbol nr. 2

Kolmhark ehk trišul

Sümbol nr. 3

Skarabeus

Sümbol nr. 4

Uroboros

Sümbol nr. 5

Horose silm

Sümbol nr. 6

Kolmjalg ehk triskelion

Kui oled omale selle õige, sind enda poole kutsuva sümboli, välja valinud, otsi rippmenüüst üles oma sümbol ning avasta oma hinge saladus või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja leia üles enda sümbol.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelValmistu suurteks muutusteks ning märgiliseks pööripäevaks
Järgmine artikkelInglisõnumid sügiskuu viimaseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

6 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi