Test – Milline on sinu valik keltide maagilisest pitserist?

4
31357

1Vali endale keltide maagiline pitser ning vaata, mis on selle tähendus.

Foto: John Grovesd

Keldi sõlmi kasutatakse tihti ka talismanidena ning neid on väga palju erinevaid. Neid kasutatakse juba antiikajast peale nii dekoratiivsetel kui ka vaimsetel eesmärkidel. Huvitav on veel see, et mitmel pool maailmas on kasutatud nii kunstis kui ka raamatutes just analoogseid põimmustreid nagu seda on keldi sõlmed. Neid mustreid on leitud nii Rooma kui Bütsantsi arhitektuuris kui ka raamatutes, kopti, keldi, islami kunstis, keskaegsetes Vene raamatutes, Etioopia kunstis kui ka kaasaegsetes Euroopa teostes.

keldi-solmed

Need maagilised sõlmed on iidsed nõiakunsti sümbolid ning neid seoti õhu elemendiga. Keldi sõlmed tähistavad järjepidevust ning lõputu energia voolamist. Keldi sõlmedel on võimatu tuvastada algust või lõppu ning need esindavad ülimat maagilist teadmist: minevik, olevik, tulevik – need on üks ja just praegu! Kõik oleneb vaatevinklist. Seda, mida inimene tajub minevikuna, esineb meie peas sümbolina. Ning just seetõttu saab keldi sõlmi vaadelda mandalates, mis on hinduismi ja budismi “versioonid” keldi sõlmedest.

Keldi sõlmedega saab luua võimsa pitseri, millega saab manada võimsaid loitse. Võtmeks on sinu loomingulisus, kujutlusvõime ja võime, millega saad luua neid imelisi ja maagilisi mustreid. Loomulikult võid sa “laenata” ka juba olemasolevaid mustreid ning neid ümber teha vastavalt oma vajadustele.

Et postitust edasi lugeda, ei ole sul vaja teha muud, kui klikkida arvutihiirega nupukesel “Loe seda edasi”.

Tagasi


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelInglisõnumid juuli neljandaks nädalaks
Järgmine artikkelTest – Vali kalliskivi ja vaata, mida on sel sulle öelda
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

4 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi