Test – Millise nõiajoogi valiksid sina?

21
11284
Tagasi
Järgmine

Nõiajook, mis annab sulle võime, millise valiksid sina?

Foto: Mr Hyde Potion

Erinevad nõiajoogid on väga reaalsed ja ka efektiivsed aitamaks sinu ellu manifesteerida erinevaid asju, seda küll läbi väikese praktika. Nagu ikka öeldud on, siis harjutamine teeb meistriks. Sajandeid on püüdnud erinevad alkeemikud, nõiad, võlurid, sortsid jne luua endale mõningaid nõiajooke, mis muudaksid nende elu oluliselt lihtsamaks või põnevamaks.

Kindlasti oled aegajalt tundnud või tahtnud, et sul oleksid mingisugused erilised füüsilised võimed, mis siin maailmas kasuks tuleksid ja sinu elu oluliselt lihtsamaks teeksid. Täna aga küsin sinult, kui sa saaksid endale valmistada ühe efetkiivse nõiajoogi, mis muudaks sinu elu oluliselt huvitavamaks ning lihtsamaks, siis milline see oleks? Tee oma valik alljärgnevast viiest nõiajoogist ja mõtle hoolega järele, millist neist sa kõige rohkem ihaldad. Vastus võib sind vägagi üllatada, sest sinu valik paljastab sinu hinge tõelise soovi/janu.

Nõiajoogid on kõik pärit vee maagiast. Vee-element on vastavuses inmese emotsioonide ja suurimate südamesoovide ning hirmudega. Ning alljärgnev test näitab sinule kätte just selle, mille järgi tunneb sinu hing kõige enam puudust. Vali viiest erinevast nõiajoogist välja endale see kõige meelepärasem.

Jääda igavesti nooreks

Mis oleks, kui sa enam kunagi ei vananeks ja jääksid igavesti nooreks?

Hingata vee all

Foto: Satisfyingly Fizz

Mis oleks, kui sa suudaksid hingata vees?

Muutuda soovi korral nähtamatuks

Foto: Nocamels

Mis oleks, kui sa suudaksid end iga kell nähtamatuks muuta ja liikuda ringi seal, kus vähegi tahad ilma, et keegi sellest teadlik oleks?

Kontrollida tuld

Foto: Giant Bomb

Mis oleks, kui suudaksid kontrollida tuleelementi ja seda enda äranägemise järgi suunata?

Teleporteerumine

Foto: Lockstock

Mis oleks, kui sa suudaksid teleporteeruda igasse maailma punkti, kuhu aga hing ihaldab?

Tee oma valik

Kui oled endale selle sobiva nõiajoogi välja valinud, siis kliki nupukesele “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst välja see nõiajook ja saa teada, mis on see miski, mille järgi sinu hing kõige enam ihaleb ja annab sulle mõtlemisainet ka sellest, milline inimene sa oma hinges siis tegelikult oled.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelInglisõnumid hingekuu eelviimaseks nädalaks
Järgmine artikkelTalvekuu lõpunädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

21 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi