1Elu muutmise võtmeks on “hüpata” enda alateadvusesse.

Foto: Deposit Photos

Sa tead, et sarnased tõmbavad sarnaseid, eks! Nii, et positiivsed inimesed tõmbavad positiivset energiat ja negatiivsed inimesed tõmbavad negatiivset.

Me kipume tajuma negatiivset energiat kui kellelgi midagi halba on. Vahest me kõik tunneme ennast negatiivselt nagu: Mine ära ja jäta mind rahule olukord. Kuid kas sa teadsid, et negatiivsus võib olla nii sügavale juurdunud, et see jääb märkamatuks?

See on sellepärast, et negatiivsus varjab vahel reaalsust. Seda on lihtne ratsionaliseerida, et sa oled “lihtsalt realistlik” julgemata tegutseda oma unistuste suunas või neisse uskuda.

Võid eeldada, et positiivsed inimesed ei ole realistlikud – nad on naiivsed? Nad on eitajad kellel pead on liiva all peidus?  Neil on ees võlts naeratused, et oleks lihtsam raskustega silmitsi seista jne? Kas nad on tõesti õnnelikud idioodid või on midagi sügavamat nende õnnelikuses?

Mõtle sellele: Mis ajast tähendab realistlik seda, et kõik asjad peavad ilmtingimata valesti minema ja, et sa pead seda aktsepteerima nagu tõde? See ei tähenda, et realistlik on automaatselt negatiivne. Kui te vaatate maailma realistlikust seisukohast, siis on paratamatu, et sa oled negatiivne kui sinu versioon reaalsusest on negatiivne.

Kui sinu versioon reaalsusest on siiski negatiivne, arvad, et mis iganes võib valesti minna lähebki ja mis iganes võib hästi minna, läheb ka ilmselt halvasti. Sinu alateadlikud uskumused teevad sinust negatiivse inimese ilma, et sa endale seda teadvustaks.

Niisiis: Kui see negatiivsus on nii juurdunud, et sa ise seda ei märka, kuidas otsustada, kas sa oled ummikus negatiivse energia pilvega, mis tõmbab ligi valesid inimesi, situatsioone või tundeid? Kuidas olla kindel, et sa ei kinnista seda negatiivsust?

Siin on kiire test, et hinnata sinu negatiivse energia taset.

  • Kas sa hädaldad? Kogu aeg või lihtsalt mõnikord?
  • Kas sa arutad rohkem selle üle mis on maailmas valesti või mis on hästi? (see hõlmab kohutavat ilma, kohutavat liiklust, idiootlikku valitsust, kehva majandust või lolle seaduseid).
  • Kas sa kritiseerid? Kõiki või ainult teatud inimesi?
  • Kas sind tõmbavad ligi draamad või katastroofid? Kas suudad ennast televiisorist eemaldada kui uudistes räägitakse uutest õnnetustest või katastroofidest? Kas sa suudad ennast eemale hoida probleemsetest kuulsustest?
  • Kas sa süüdistad? Kogu aeg või lihtsalt teatud olukordades?
  • Kas sa usud, et sul puudub kontroll enamikest oma tulemustest?
  • Kas sa tunned ennast nagu ohver? Kas sa räägid inimestest kes sind niimoodi tundma panevad?
  • Kas sa oled tänulik selle eest mis on, või alles siis kui asjad hakkavad paremuse poole minema?
  • Kas sa tunned, et sinuga kogu aeg juhtub midagi, või juhtuvad asjad sinu pärast?

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”.

Tagasi
Eelmine artikkelKolm kuud õliga tõmbamist
Järgmine artikkelC-vitamiinilaks külmetushaiguste peletamiseks
Mõelda, mõelda, mõelda, kahelda kõiges ja esitada teravaid küsimusi!

4 KOMMENTAARI

  1. Aga mõtle nii, et kui sa reageerid negatiivsele või halvale, siis sa suunad ja annad ära oma energia negatiivsele/halvale. Kui negatiivsusele energiat anda läheb negatiivne ju võimsamaks. Mõlemat poolt nuumates saad suurema positiivsuse või kui valid siis suurema negatiivsuse

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi