1Mugavustsoonist välja

Foto: Expat Factor

Inimesed on oma loomult väga enesekesksed ja neil on komme Universumist ainult võtta, aga mitte midagi tagasi anda. Et seda tasakaalu sättida, on aeg panna sind oma elu üle järgi mõtlema ning olla iga päev tänulik viie asja eest just sellel konkreetsel päeval.

Universum annab sulle alati rohkem, kui sa oled ise sellesse energiat pannud. Kui sa soovid, et sul oleks suurepärane elu, siis pead sa olema ka tänulik nende asjade eest, mis sul juba olemas on ja mida sa selle teekonna jooksul juurde saad. Kui aga terve oma elu januned ainult enamat, siis Universum annab sulle ka ainult soovi saada enamat, ei midagi muud… Sa pead lihtsalt lõpetama selle asjade järgi janunemise ja näitma üles tänulikkust ning panema sellesse Universumi korvikesse veidikenegi tänulikkuse valgust, mis sul juba olemas on ja mida sa saavutanud oled.

Tegelikult, mille eest sul tänulik olla, on sul kindlasti väga palju, aga oled kõike seda hakanud iseenesestmõistetavalt võtma ja tänulikkuse näitamine ei tule sulle pähegi.

Siinkohal kutsun sind välja näitamaks oma tänulikkust iga jumala päev vähemalt kuu aega jutti! Veel parem on see, kui suudad aasta lõpuni vastu pidada. Mina isiklikult võtan praegu plaani iga päev tänulikkust üles näidata terve ülejäänud aasta.

Järgmiselt kahelt leheküljelt leiad vihjeid sellest, kuidas igapäevaselt oma tänulikkust üles näidata. Postituse edasi lugemiseks, kliki nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi

Ära unusta, et sul on veel võimalus osa võtta selle aasta viimasest energiavahetusest.

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelVideo – Meister-õpetajad ja kanaldamine
Järgmine artikkelKanepikohvik – Üritus Genialistide Klubis
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi