Fotoseeria eesmärk ei ole näidata kauni naise seksuaalsust, vaid näidata lihaseid, mida on võimalik jooga abil esile tuua.

Fotograaf Peter Hegre pildistas oma kaunist abikaasat, kes on ühtlasi ka joogatreener, fotod said tehtud naise lemmikpoosides. Neile, kes ei ole kogenud joogaharrastajad, on raske mõista, milliseid lihaseid joogas on võimalik treenida. Seda eriti siis, kui õpetaja on treeningu ajal riides. Kui aga riided ära võtta, on hästi näha, millised lihasgrupid parasjagu tööd teevad.

Allolevatel fotodel, tänu täiuslikule valgustusele, tuuakse valgusega esile lihased, mis konkreetse harjutuse puhul parasjagu töötavad.

Joogatreener räägib, et jooga on võimalik vabalt ning kenasti treeningsaalist ka magamistuppa viia. Kuigi praktilisest aspektist on jooga vaimne tegevus, siis oma olemuselt on see seksuaalne. Painutatakse vöökohta, avatakse puusad. On täiesti selge, miks Peter soovis  neid fotosid avalikustada, kuidas naise keha võib liikumises olla äärmiselt võrgutav ja ei saa siin välja jätta ka kunsti.

Mida ma pikemalt ikka räägin, näitan parem fotosid. Naudi ja mõtle, kas mitte järgmisel hooajal poleks  aeg end joogasse kirja panna. Suuremate piltide vaatamiseks, klõpsa fotole.

Fotod: Peter Hegre

Eelmine artikkelGlioblastoom
Järgmine artikkelHannes Nagel: Näljamängud Eesti moodi
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi