Jooga – kunst või treening?

0
8414

Fotoseeria eesmärk ei ole näidata kauni naise seksuaalsust, vaid näidata lihaseid, mida on võimalik jooga abil esile tuua.

Fotograaf Peter Hegre pildistas oma kaunist abikaasat, kes on ühtlasi ka joogatreener, fotod said tehtud naise lemmikpoosides. Neile, kes ei ole kogenud joogaharrastajad, on raske mõista, milliseid lihaseid joogas on võimalik treenida. Seda eriti siis, kui õpetaja on treeningu ajal riides. Kui aga riided ära võtta, on hästi näha, millised lihasgrupid parasjagu tööd teevad.

Allolevatel fotodel, tänu täiuslikule valgustusele, tuuakse valgusega esile lihased, mis konkreetse harjutuse puhul parasjagu töötavad.

Joogatreener räägib, et jooga on võimalik vabalt ning kenasti treeningsaalist ka magamistuppa viia. Kuigi praktilisest aspektist on jooga vaimne tegevus, siis oma olemuselt on see seksuaalne. Painutatakse vöökohta, avatakse puusad. On täiesti selge, miks Peter soovis  neid fotosid avalikustada, kuidas naise keha võib liikumises olla äärmiselt võrgutav ja ei saa siin välja jätta ka kunsti.

Mida ma pikemalt ikka räägin, näitan parem fotosid. Naudi ja mõtle, kas mitte järgmisel hooajal poleks  aeg end joogasse kirja panna. Suuremate piltide vaatamiseks, klõpsa fotole.

Fotod: Peter Hegre

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi