Populaarsemad uusaastalubadused

0
6064

Uusaastalubadused on Eestis saanud nn “uueks trendiks”, kus viimasel ajal on paljud inimesed hakanud endale andma nö uusaastalubadusi, aga kui paljud neist selle ka terve aasta jooksul ellu suudavad viia?

Tagasi
Järgmine

Populaarsemad uusaastalubadused

Kas sina oled andnud uusaastalubadusi, millised need on olnud ja kaua oled suutnud vastu pidada? Pean tunnistama, et ise ma neid teinud ei ole, aga õhtu on veel noor. Kunagi ei saa välistada, et ma seda ei tee.

Uusaastalubadused Foto: One Charming Party
Uusaastalubadused
Foto: One Charming Party

Vaadates erinevaid aastaid ja kuulates sõpru, siis võib järjestada sellised populaarsemad uusaastalubadused, mida inimesed endale vana-aastaõhtul andnud on, et nad kindlasti ette võtavad ja selle ka uue aasta jooksul läbi teevad. Paraku võin öelda, et selliste lubaduste andmine on kergekäeline, aga nende täitmine kordades raskem.

Kui otsustad anda endale uusaastalubaduse(d), siis pea meeles üht, et kui sa ei plaani, siis plaanid sa ebaõnnestuda! Allpool annan nõuandeid, kuidas saaksid oma plaanid ka terve aasta jooksul ellu viia, et need ei tunduks mõne aja möödudes võimatud, vaid teostatavad.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst soovitud lubadus…

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelMeedia peaks lõpetama teeskluse, et kanepit pole piisavalt uuritud
Järgmine artikkelTäname toetajaid – võitjad selgunud!
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi