Afirmatsioonid, mida endale kunagi öelda ei tohi

4
12306

1Afirmatsioonide mõju

Foto: Img Buddy

Ma olen siin ennegi kirjutanud positiivsete afirmatsioonide ja mõttemaailma mõjust – kuidas need mõjutavad sinu elu ning mil viisil on sul võimalik oma elu ainuüksi positiivse mõtlemisega paremaks muuta, kui sa teed seda järjepidevalt.

Mõni üksik negatiivne mõte siin ja seal on täiesti ok ja seda tuleb kõigil ette, sest keegi ei suuda olla üdini positiivne. Paraku need negatiivsed mõtted saavad kiiresti paisuma hakata, kui sa sel toimuda lased, kui sa ei võitle nende vastu positiivsete mõtetega.

Kui oled inimene, kes kordab tihtilugu endale mõnda või kõiki alljärgnevatest afirmatsioonidest, siis lõpeta see kohe ära! Vaheta need välja positiivsete ning tujutõstvate afirmatsioonide vastu. Alljärgenvalt leiad afirmatsioonid, mida endale kunagi kinnitada ei tohi

1. “Ma ei ole kunagi piisavalt hea”

Foto: Tumblr
Foto: Tumblr

Nii kummaline kui see ka poleks, aga miskipärast korrutavad inimesed endale üha tihedamini. Selline enesekinnitus aga käivitab ebaõnnestumise tee juba enne millegi alustamist. Seda seetõttu, et selle enesekinnitusega sa sisendad alateadlikult endale, et sul puuduvad omadused, et elus edu saavutada ning läbi lüüa.

Pea meeles üht, sa oled siia praegusesse aega sündinud kindla eesmärgi ja jõuga sellest võitjana välja tulemiseks. Sa OLED piisavalt hea, sest vastasel korral, sest vastasel korral poleks sul mingit ülesannet täita palutud.

2. “Ma ei saa”

Mõtle sellele, mida kõike oled tänaseks oma elus saavutanud ning kui paljudest komistuskividest oled üle astunud? Sinu ego tahab alati juhtida ja ärgitab sind asju mitte tegema, aga sinu süda võtab kiirelt mõistuse üle võimust, kui sa temasse usud. Pea meeles, et kõik see, millele sa mõtled, saab ka teoks. Seega, uskudes millessegi, et sa suudad seda teha, manifesteerub mõne aja möödudes sinu reaalsuseks. Võta enda üle ise võimust ning saa aru, et ainsad piirid, mida sa teha suudad ja ei suuda, sead sa endale ise – ei keegi teine!

Sellise lause nagu: “Ma ei saa!” kustuta oma sõnavarast täielikult ära, pole olemas asja, mida sa teha ei saa, kui sa seda vähegi tahad.

Tagasi
Eelmine artikkelIdeid, mida võiksid teha, selmet passida sotsiaalmeedias
Järgmine artikkelArmastuse lihtsus
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

4 KOMMENTAARI

  1. Vahel on ka nii, et kui endale öelda, et annan alla, siis just siis tuleb sinusse jõud imeväel, sest sa lasid selle kinnismõtte vabaks.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi