Energiapuuduses vaevlevad hinged

11
25898
Tagasi
Järgmine

Erinevad inimesed

Kindlasti oled kokku puutunud erinevate inimestega, mõned on hästi meeldivad ja nendega koosveedetud aeg on meeldejääv. Teised seevastu on väsitavad, kurnavad ja peale nendega koosveedetud aega võib öelda, et “lutt on tühi“. Millega võiks tegu olla?

Foto: Fanpop
Foto: Fanpop

Sellised inimesed, kes sind tühjaks imevad on meie tänapäeva maailma vampiirid, mitte küll sellised, kes verd imevad, vaid nad imevad meie eluenergiat, et ennast hästi tunda. Pealtnäha ei erista neid miski teistest inimestest. Nad on tavalised, lihtsad inimesed, kes toituvad teiste energiast. Selline inimene võib olla sinu hea kolleeg, suurepärane sõber või koguni pereliige või isegi sina ise.

Postituse edasi lugemiseks, kliki nupukesele: “Loe seda edasi” või otsi rippmenüüst endale sobiv lehekülg, mis sind parasjagu huvitab.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelVõhivõõrad esimest korda suudlemas
Järgmine artikkelTšakrad korda – südametšakra
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

11 KOMMENTAARI

 1. Loen kommentaare ja kummaline on see, et peale ühe, tunnevad kõik, et ümbritsev keskkond on vampiiri täis ja teda imetakse tühjaks. Ühesõnaga enesehinnang kõigil lausa nartsislikult kõrge. Mina jällegi loen kõiki iseloomustusi ja leidsin, et mul on igast ühest midagi küljes. Näiteks kadedust lugedes ma ei otsinud inimest enda tuttvuskonnast, et vot see on täpselt see inimene, või teine, analüüsisin ennast. Meeldiv oli muigi lugeda, kui minu käitumine läks kokku positiivsete omadustega. Aga olen aastete jooksul täheldanud, et endast kõike teada saada on siiski väga keeruline, sest ego ei taha paljusid asju tunnistada. Seda tühjaks imetuna tundvat tunnet olen ka korduvalt tundnud, aga ka energist pakatavana olen ka vägagi tundnud. Nüüd seisangi dialemma ees, kes ma siis olen : energia andja, või võtja. Kuigi olen iseendaga ju koguaeg koos, teistega mitte, tuleb välja, et iseennast tunnen kõige vähem. Üks energeetik kutsus mind küll energia auke kinni panema, aga ta elab Tartus ja mina Loksal, ei ole viitsinud pikka teekonda ette võtma. Ja 3 lähedast inimest on vampiirina küljes. No arvan, et need mu oma lapsed, neid vaja ju pidevalt aidata. Aga mul oleks ka selline küsimus, kui olen vahest saanud inimeste keskel olles nende energiat, kas see on halb ja ma pean liigitama ennast vampiiride hulka, ja mida teha, et mitte olla vampiir. Mul isiklikult vahest selline tunne, et see energiate ülekandumine toimub edasi-tagasi. Tekib ka mingi kollektiivne energia.

 2. Eelmises töökohas mina vist olingi seltskonnas, kus mind ümbritsesid posu energiavampiire kui selle jutu järgi võtta. Ma lahkusin tihti töölt tühjaks imetuna ja väsinuna. Ühel päeval küsis üks sõber, kellega me polnud pikka aega kohtunud, et mis minuga juhtunud on, ma pole enam mina ise. Siis saigi selgeks, et tõesti on võimalik sellises seltskonnas pikemalt viibides ka ise energiavampiiriks muutuda. Nii kui antud töökohalt lahkusin, tunnen ennast tunduvalt paremini ja õnnelikumana ning olen taas leidnud iseenda :)

 3. Olen väga tänulik selle loo eest,see on parim sellel teemal kirjutatud lugu.Pilt on kuidagi palju selgem.
  Jah ka mina tean selliseid inimesi.Alguses oli väga raske,sest lasin ennast tihti kaasa kiskuda ja pidevalt neil oma rõõmu röövida. Kuid õpetuste varal suutsin ennast jälle hästi tunda. Nüüd võin tõesti öelda,et ennast kaitsta pole sugugi raske. Ole alati armastav…positiivne ja valvel… see toimib :)

 4. Millest see tuleb, et mõne inimesega ei suuda suhelda kauem kui maksimaalselt tund aega? Ja siis on vaja KINDLASTI lahkuda või vähemalt eemalduda tema vaateväljast, kui ära minna pole võimalik?

 5. Jah, loen praegu ja imestan. Kõik on omal moel siis vampiirid. Milline see ei ole siis, tahaks teada. :) Siit siis õpetus, et kes õnnetu või hädas, jookse eemale. Tavaelus kahjuks see nii ongi. Kui kõik hästi, raha on, tulevad kõik jälle kokku, aga mina ei pruugi siis neid enam tahta.

 6. Selle artikli põhjal on peaaegu igal inimesel need omadused olemas :P tegelikult tuleb suheldes kaitsta iseennast ja jääda viisakalt neutraalseks. Sest õiget abivajat sõpra peab ju aitama, mitte eirama! Mitte keegi EI HAKKA analüüsima suhteprotsessis, kes on kes! Aga igal on teada need oma tutvusringkonnast, kes väsitavad ja siin saab end kaitsta!

  • Siin tuleb vahet teha sellega, kas inimesel on hetkel kehv päev või situatsioon ja me kõik vingume teatud ajal. Aga energiavampiir on inimene, kellel pole kunagi hea olla, alati on tal millegi üle vinguda ja kunagi ei ole talle ükski lahendus sobiv, sest ta ei soovigi oma probleeme lahendada.
   Hädas inimese eest ei maksa joosta, kui sa tead, et ta ikka tõeliselt hädas on. Siin tuleb ikkagi oma intuitsiooni ka kasutada. :D Kõike mõistuse piires.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi