Nippe selleks, kuidas taasarmuda oma partnerisse

0
13188

1Pikaealise suhte saladus

Foto: The Good Men Project

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Pikaaegses suhtes või abielus on omad plussid: nimelt on teadlased avastanud, et õnnelikel paaridel on mitmes erinevas valdkonnas parem tervis ja ka üleüldine heaolu kui vallalistel ja lahutatud paaridel. Miks see nii on? Tegelikult on see väga lihtne, nimelt armastav partner pakub seltsi, turvatunnet, mugavust, füüsilist, emotsionaalset tuge ja seda kõike siis, kui seda kõige enam vajad.

Võib juhtuda, et nende koosveedetud aastate jooksul on hakatud üksteisest lahku kasvama, rohkem aega veedetakse töö ja/või lastega või lihtsalt see säde on kustunud või kustuma hakanud, mis teid ühendas ja järgi on jäänud ainult armastus või siis harjumus teineteisega koos elada. Miks see nii on? Asi nimelt selles, et üsna sageli hakatakse oma partnerit/abikaasat võtma iseenesestmõistetavana ning temas nähakse rohkem toakaaslast kui romantilist partnerit. Tänu kõigele sellele oled mingil põhjusel minetanud armumise tunde ja järele on jäänud pelgalt armastus, millest ühel hetkel võib lihtsalt väheseks jääda, sest süda ja hing ihaldab enamat…

21. september, palju aastaid tagasi...
21. september, palju aastaid tagasi…

Kui palju-palju aastaid tagasi kohtasin oma abikaasat, siis armusin temasse esimesest silmapilgust, ta lihtsalt oli, on ja jääb minu hingesugulaseks. Oleme koos nende aastatega läbi käinud nii tulest, veest kui vasktorudest ja nii mitmedki inimesed on huvi tundnud, kuidas see meil õnnestunud on, sest katsumused, mida me koos läbi elanud oleme, klassifitseeritakse reeglina suhte lõhkujateks kui tugevajateks. Vastus on lihtne, me armastame üksteist pööraselt ja kui abikaasa peab mõneks ajaks kodust eemale minema, olen mina liimist totaalselt lahti. Me täiendame teineteist. Kunagi ütles abikaasa meie ühise tandemi kohta seda, et mina olen gaas ja tema pidur… Aga kui nüüd ausalt järele mõelda, siis nii see ongi, ilma temata oleksin oma pööraste ideedega ilmselt juba ammu kuristikku sõitnud. Ja ma ei ole inimene, kellega oleks lihtne/kerge koos elada, nimelt suudan/oskan teistel juhtmed nii kokku jooksutada, et sellest lühisest annab ikka välja tulla – nii mõnigi mu sõber teab täpselt, millest räägin.

Alljärgnevalt leiad mõned soovitused, kuidas kustuma hakanud või kustunud leek taas lõkkele puhuda ja olla uuesti armunud, et suhe püsiks värske ja elus veel pikki, pikki aastaid. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi